Studentii studenti

Viewing 15 posts - 61 through 75 (of 118 total)
  • Author
    mary
    Member

pai sa incep cu inceputul nu?am fost la meci,dar nu am stat in galerie,ci in tribuna….dar nu am spus nimic pt ca mi-e rusine un pic k nu am stat decat prima repriza(pt ca mi-a fost frig)si d aceea nu am spus nimic:(..imi pare rau…si mai ales imi pare rau d scorul acela:(((….mi-ar placea sa primesc un fular cu Sportul,pt ca nu am asa ceva:D….iar in legatura cu idul ala al lui Ionut…chiar e al lui???

ashone
    Member

@mary wrote:

pai sa incep cu inceputul nu?am fost la meci,dar nu am stat in galerie,ci in tribuna….dar nu am spus nimic pt ca mi-e rusine un pic k nu am stat decat prima repriza(pt ca mi-a fost frig)si d aceea nu am spus nimic:(..imi pare rau…si mai ales imi pare rau d scorul acela:(((….mi-ar placea sa primesc un fular cu Sportul,pt ca nu am asa ceva:D….iar in legatura cu idul ala al lui Ionut…chiar e al lui???

in galerie intotdeauna e mai cald……( ai incercat sa sari in sus, sa bati in toba, sa ameninti cu pumnu? asa te incalzesti….) iar pe durata pauzei te poti incalzi la nicu in fieful leilor……dupa moreni cind avem acasa o sa-ti aduc fularu ala.

mary
    Member

pai sincera sa fiu nu am stat niciodata in galerie….decat la baschet la cupa liceelor..atat:D…ms mult..abia astept fularul ala…si sper ca va fii mai cald data viitoare:)

Giani
    Member

Vino maine la Moreni, se anunta vreme frumoasa si calda. Intalnirea este la ora 8, in “groapa cu lei”. Cat despre fulare… daca nu ma insel fularul lui Ashu a ramas la Nicu in cuier.

mary
    Member

vreau sa va urez un PASTE FERICIT!!sa aveti parte d zile frumoase,de iubire,caldura si fericire,iar lumina din aceasta sfanta zi sa va calauzeasca pasii pe tot parcursul vietii….HRISTOS A INVIAT!!!!

ultrasro
    Member

Adevarat a inviat!

Giani
    Member

Adevarat a-nviat!

mary
    Member

“dupa moreni cind avem acasa o sa-ti aduc fularu ala”…..sambata asta nu pot ajunge la meci pentru ca am partial la mecanica si nu am cum….imi pare rau…data viitoare cand vor avea acasa,mi-ar face placere sa primesc fularul acela….:D

07Ex
    Keymaster

@mary wrote:

“dupa moreni cind avem acasa o sa-ti aduc fularu ala”…..sambata asta nu pot ajunge la meci pentru ca am partial la mecanica si nu am cum….imi pare rau…data viitoare cand vor avea acasa,mi-ar face placere sa primesc fularul acela….:D

Stai ca nu mai inteleg, pana la urma cine aduce fularul si cine-l primeste. La inceput vad ca spui ca aduci tu un fular ca pe urma sa scrii ca vrei sa primesti un fular. Chiar ca nu mai inteleg nimic.

ashone
    Member

@mary wrote:

OK …BAFTA !!

Giani
    Member

mary, da-l naibii de partial, ca doar nu o fi taman sambata. Dupa regulile UPB partialele se dau in programul de cursuri sau in cel mai rau caz de aplicatii, nicidecum in zilele libere. Si daca nu te prezinti, tot il iei la un moment dat; daca nu in iunie, exista si septembrie in calendar :).

ashone
    Member

@Giani wrote:

mary, da-l naibii de partial, ca doar nu o fi taman sambata. Dupa regulile UPB partialele se dau in programul de cursuri sau in cel mai rau caz de aplicatii, nicidecum in zilele libere. Si daca nu te prezinti, tot il iei la un moment dat; daca nu in iunie, exista si septembrie in calendar :).

giani ai dreptate ca-n totdeauna !!! fir-ar al @^&%$#@@**&^$ da partial sa fie cu cine l-a inventat !!! zi tu giani lovite-as cu 3 beri miine la nicu daca la tine toata grupa ar zice sa chiuleasca sa vina in regie , nu i-ai lasa?!? eu de obicei la partiale ma duceam mahmur sau ma duceam ca ne intilneam sa bem ceva…ca sa ma dreg.

07Ex
    Keymaster

@Giani wrote:

Pai e frumos dom’ profesor? Asa ii invatati dvs. pe studenti sa chiuleasca? 😆

mary
    Member

chiar am dat partial azi la mecanica…altfel veneam….ca doar a fost frumos afara….data viitoare…. Cap_PDT_01_27 ….

Giani
    Member

Si cat ai luat? Vorbesc serios, examenele partiale se dau in orele de curs, in mod exceptional in cele de seminar. Imi vine greu a crede ca vi s-a programat cursul de mecanica taman sambata. Programul nu trebuie sa depaseasca in medie 28 de ore pe saptamana, cine v-a chemat la partial sambata a comis un mare abuz.

Viewing 15 posts - 61 through 75 (of 118 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.