Studentii studenti

Viewing 15 posts - 76 through 90 (of 118 total)
  • Author
    mary
    Member

vorbesc foarte serios in legatura cu partialul..chiar am dat…si trebuie sa recuperam si zilele de vineri si marti cand am avut vacanta de Paste….asta e..nu am ce face…decat sa nu ma duc la cursuri probabil… nu ne-a spus notele…pobabil ne spune saptamana viitoare….sper ca am luat macar 5…

@mary wrote:

…sper ca am luat macar 5…

👿 Sportul a dat azi 4. Sper sa nu fie vre-o legatura cu nota ta ! Noi ne-am rugat sa dea si golul 5… dar…

Joke!

Pronostic : nota 5 ……MINIM !!!

ashone
    Member

ati speriat fata cu partialu asta ….

07Ex
    Keymaster

Eu nu vreau sa vin iar si sa va spun cum ca mesajele postate sunt postate aiurea, dar spuneti-mi si mie ce legatura au ultimele mesaje cu topicul inceput de Dragos?

El vroia sa afle care din jucatori sunt studenti, si din asta s-a ajuns sa vorbim de examene, de fulare, de tot felul de alte chestii. Daca vreti, haideti sa facem un thread separat pentru discutii oarecare. Eventual il pot “deslipi” pe asta in doua.

mary
    Member

ai dreptate k mesajele nu au nicio legatura cu intrebarea lui,dar am senzatia ca esti un pic cam rautacios pentru ca oamenii de aici au fost draguti cu mine…..chiar foarte draguti……si tu mereu ai ceva de obiectat…chiar si la celalalt topic deschis despre Ionut Tarnacop….si nu stiu de ce ca nu am facut nimic…..

ultrasro
    Member

Este moderator si prin definitie asta e rolul moderatorului ;)

mary
    Member

ok..asta am inteles..dar nu stiu si tu esti moderator dar mi-ai raspuns mereu si ai fost foarte dragut..poate ar trebui sa fie si el macar un pic indulgent acolo…. 😉 …nu stiu…zic si eu…dar a nu se intelege gresit nu vreau sa ma cert cu nimeni sau ceva de acest gen……

ashone
    Member

rautaciosilor……dupa ce ati bagat fata in sperieti cu partialu’ acum ii spuneti ca a gresit topicu… 🙄 de aceea vin cu un amendament-impacare: LASATI SEXUL FRUMOS SA PUNA CE VREA, UNDE VREA !!!! mai ales ca noi avem fete care comenteaza frumos. deci in cinstea zilei de 5 mai – ziua barbatului – fac un apel: ne vedem la nicu la o bere !!!!! nea vacaaa !!! lasa bre si mata o zi pretu jos la bere, ca esti d-ai nostrii bre din popor !!!

@ashone wrote:

LASATI SEXUL FRUMOS SA PUNA CE VREA, UNDE VREA !!!!

SUBSCRIU !

Giani
    Member

Ce aveti cu fata? Lasati-o sa spuna ce are de spus, oricum nu este un topic definit. Vorbim despre sectiunea dedicata suporterilor, nicidecum despre unul dedicat jucatorilor. Cand spunem “studentii” studenti, in acest context, ma gandesc si la acei suporteri care isi tocesc coatele pe bancile facultatii, astfel incat mesajele ei sunt la obiect. Sau vreti sa izgonim potentialii noi suporteri in loc sa ii incurajam? Cu atat mai mult cu cat prezentele feminine in peluza ar fi oricand bine-venite.

mary
    Member

multumesc mult k tineti cu mine desi nu ma cunoasteti…..sunteti foarte draguti cum am mai spus…..mai ales ca am aflat si ceea ce doream in alt topic…si de asta ii multumesc lui ultrasro ca nu a uitat de mine…..multumesc….

ashone
    Member

nu-i asa ca e o dulce? 😆

Dragos Chiva
    Member

@Giani wrote:

Ce aveti cu fata? Lasati-o sa spuna ce are de spus, oricum nu este un topic definit. Vorbim despre sectiunea dedicata suporterilor, nicidecum despre unul dedicat jucatorilor. Cand spunem “studentii” studenti, in acest context, ma gandesc si la acei suporteri care isi tocesc coatele pe bancile facultatii, astfel incat mesajele ei sunt la obiect. Sau vreti sa izgonim potentialii noi suporteri in loc sa ii incurajam? Cu atat mai mult cu cat prezentele feminine in peluza ar fi oricand bine-venite.

Giani, primul mesaj cu care am deschis topicul cred ca nu lasa loc la nici un echivoc.Reiese de acolo foarte clar la ce m-am referit cand am spus “studentii studenti”.N mm rfrt l prtll l mr.

Giani
    Member

Bine Dragos, dar in primul rand nu am studiat ebraica, asa ca nu am invatat sa intrerpretez cuvinte construite numai din consoane. Daca ai avut un gand cand ai lansat acest topic, ai gresit adresa; pe forumul suporterilor discutam principal despre suporteri, astfel incat, daca postezi aici despre studentii studenti, ma gandesc, in putinatatea mintala a unui inginer, despre suporterii care inca sunt studenti, motiv pentru care cred ca mary este singura care a postat mesaje on-topic. Asa ca… no offence, vino mai des pe stadion si alege mai bine sectiunile in care lansezi topicuri. Si daca te deranjeaza mesajele lui Mary, este vina ta; tu ai incadrat gresit topicul.

07Ex
    Keymaster

@Dragos Chiva wrote:

va rog sa imi spuneti numai daca sunteti foarte siguri, cati din componentii actuali ai lotului si care anume sunt studenti in viata de zi cu zi?

Giani, tin sa te contrazic, dar daca citesti mesajul initial al lui Dragos, vezi ca el a intrebat care din componentii actuali ai lotului sunt studenti, nu care dintre suporteri sunt studenti. Mesajele care au urmat, mai ales in paginile urmatoare, nu au absolut nici o legatura cu intrebarea initiala, dar ma rog, acum va las sa discutati ce vreti. 🙄

Viewing 15 posts - 76 through 90 (of 118 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.