Studentii studenti

Viewing 15 posts - 91 through 105 (of 118 total)
  • Author
    Giani
    Member

Caz, ai dreptate, am vazut si eu intrebarea initiala. Dar topicul este incadrat gresit, astfel incat, fiind vorba despre suporteri in acest forum, consider ca singura on-topic ramane Mary. Nu este vina mea ca Dragos a deschis topicul unde nu trebuie.

Mary, nu-i baga in seama, scrie-ne daca mai vrei !

Desi unii se băşică, pe aici, repet, nu-i baga in seama !

Nu vezi cat suntem de suparati ? Inveseleste-ne, macar tu !

Bafta la scoala !

mary
    Member

sincer nu stiu ce sa mai zic….daca stiam ca se vor supara unii din cei de pe aici,nici nu mai postam nimic…..acum nu stiu,le multumesc celor care sunt alaturi de mine pt ca mi-au fost de mare ajutor si totusi as vrea sa se inceteze cu chestia asta..daca am postat bine sau nu..eu zic ca am postat bine totul..asa ca..restu nu mai conteaza..;)…sunt un pic dezamagita d echipa,doream sa ajunga in A,dar asta e..poate data viitoare sau ceva….oricum trebuie sa ii sustinem si sa fim uniti…nu-i asa?:*

ultrasro
    Member

Mergem inainte, nu trebuie sa stam si sa plangem ;)

07Ex
    Keymaster

@ultrasro wrote:

Mergem inainte, nu trebuie sa stam si sa plangem ;)

Sunt cu totul de acord cu tine!

Mary, nu-ti face probleme in legatura cu mesajele postate. Vei vedea ca eu le mai atrag atentia si altora de pe forumul acesta in legatura cu ce si unde posteaza, dar nu o fac din rautate, ci mai degraba ca sa avem stirile pe forum postate unde trebuie. Daca ai nelamuriri in legatura cu asta trimite-mi un MP si discutam.

Zibling
    Member

Da, Mary, nu ne parasi. Si asa topicul ala arata mai macho decat este cazul. Mai erau 2 surori – Cristina si sora ei, care mai veneau pe la meciuri pe stadion si chiar in deplasari, dar nu le-am mai vazut de la meciul cu Dunarea Giurgiu.

mary
    Member

ok..e bine ca am lamurit problema sau asa pare cel putin….;)…eu nu zic ca ai spus cu rautate numai ca s-au cam iscat certuri si eu nu am vrut asta….si nu va parasesc,stati linistiti..ca nu scapati de mine;)…..numai ca acum incepe sesiunea si voi avea cea mai grea sesiune ever…..cu 15 examene:(((….

Giani
    Member

WOW!!! da’ ce ai patit? Faci doi ani intr-unul sau recuperezi si picatele din iarna? Oricum, pana incepe sesiunea poate s-o termina si campionatul. Sau pui la socoteala si verificarile de laborator?

mary
    Member

:)..nu am nici o restanta….fac 2 facultati si la una am 7 examene si la cealalta 8….din cauza asta am atatea….;)….dar sper as am descurc ca si in prima sesiune…si sa fiu integralista;)..

Giani
    Member

😳 scuze. Nu stiam ca faci doua in paralel. Atunci da, ai nevoie de bafta; iti tin pumnii. In ce priveste programul ultimelor trei etape, m-am inselat, intrucat rundele 33 si 34 intra in sesiune (2 si 9 iunie).

ashone
    Member

mammmaaaaaaa!!!!!!! douaaaaaaaa!!!!!!!! mi-e mi-era lene sa ma duc la una singura…copii din ziua de azi………

Giani
    Member

Ce vrei tata, urmeaza indemnul lui G.W. Bush: “invatati, invatati, invatati” :twisted:.

mary
    Member

:D e mai complicat intr-adevar sa ma impart pt ambele,dar ma descurc eu…ca si in primul semestru;)…..multumesc pt urari…..:*:*

ashone
    Member

@Giani wrote:

Ce vrei tata, urmeaza indemnul lui G.W. Bush: “invatati, invatati, invatati” :twisted:.

dublu facultate => dublu sprit cu dublii colegi…nu cred ca faceam fata sincer vorbind.n-apucam sa ma trezesc din una ca dadeam in ailalta…

mary
    Member

am si eu o intrebare..in legatura cu concursul ala de pe site….s-a aflat cine e castigatorul?sau nu se mai face nimic??….oricum nu cred k am castigat eu..dar eram curioasa…

Viewing 15 posts - 91 through 105 (of 118 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.