Studentii studenti

Viewing 13 posts - 106 through 118 (of 118 total)
  • Author
    Giani
    Member

Nu am idee, nu m-am inscris in concurs. Cum a fost presesiunea?

mary
    Member

in principiu..totu bine..mai putin cu rm-ul si chimia(partiale)…dar sper sa ma descurc…pe 6 iunie am primul examen si o tin asa pana pe 29:(…dar dak imi tineti pumnii o sa reusesc eu sa l iau p toate 13 examene:D….

Giani
    Member

Hehehe, a dracu’ chimia asta :). Vezi ca predau la chimie, daca ai nevoie de ajutor, discutam pe PM.

mary
    Member

stiu ca nu are legatura ce vreau eu cu forumul asta sau cam asa ceva….dar fiindca majoritatea din cei de pe acest forum sunt studenti ma gandeam daca are cineva sa-mi imprumute o salopeta sau halat pentru practica la facultate….daca a facut cineva asa ceva si are(masura mica sau daca a intrat la apa)….sa-mi imprumute si mie…va rog mult ca nu am asa ceva si am nevoie in iulie la practica…multumesc…

@mary wrote:

daca are cineva sa-mi imprumute o salopeta sau halat pentru practica la facultate….daca a facut cineva asa ceva si are(masura mica sau daca a intrat la apa)….sa-mi imprumute si mie…va rog mult…multumesc…

HAI BAIETI ! SARITI CU HALATUL, SALOPETA ….

Eu nu am asa ceva si, chiar de as fi avut, ar fi fost marimea XXL ….

BAFTA LA EXAMENE !

mary
    Member

sa fie!multumesc;)….si intentia conteaza oricum:)….

07Ex
    Keymaster

@mary wrote:

…dar fiindca majoritatea din cei de pe acest forum sunt studenti ma gandeam daca are cineva sa-mi imprumute o salopeta sau halat pentru practica la facultate

mary, nu stiu cati de pe forumul asta sunt studenti, ca eu pe toti cei care-i cunosc personal ii stiu ca nu sunt studenti, dar ma rog, poate au sa-ti imprumute o salopeta sau un halat.

ultrasro
    Member

Problema este ca am fost studenti in urma cu 10-15 ani, pe atunci aveam halat acum insa nu mai avem… a trecut timpul nu mai stiu pe unde a ajuns…[/i]

mary
    Member

aha..ok…am inteles…nu-i nimic..trebuie sa gasesc pe undeva..multumesc de raspunsuri oricum:)…sunteti foarte draguti:)..

ashone
    Member

@mary wrote:

stiu ca nu are legatura ce vreau eu cu forumul asta sau cam asa ceva….dar fiindca majoritatea din cei de pe acest forum sunt studenti ma gandeam daca are cineva sa-mi imprumute o salopeta sau halat pentru practica la facultate….daca a facut cineva asa ceva si are(masura mica sau daca a intrat la apa)….sa-mi imprumute si mie…va rog mult ca nu am asa ceva si am nevoie in iulie la practica…multumesc…

😯 😯 😯 da ce e facultate de mecanica auto de-ti trebuie halat sau salopeta? daca mai cereai casca si ochelari de protectie e clar ca va puneau la experimente de nu mai statea cladirea in picioare 😈 😈 ti-as fi dat cu draga inima dar eu am terminat ziaristica…parca si aud: ” si acum mary va face experimentul b37ryk27ww-6…feriti-va din dreptul geamurilor si lasati iesirea de incendiu libera !!!! ” doamne, profii astia n-au mila de nimic…

mary
    Member

am terminat si cu practica…am luat 9 :D…acum sunt oficial in vacanta si ma bucur din plin de ea……nu am nici o restanta…sunt extrem de incantata de asta…multumesc pt sprijinul acordat:*…..sunteti f draguti….VACANTA PLACUTA:*:*:*

ashone
    Member

@mary wrote:

am terminat si cu practica…am luat 9 :D…acum sunt oficial in vacanta si ma bucur din plin de ea……nu am nici o restanta…sunt extrem de incantata de asta…multumesc pt sprijinul acordat:*…..sunteti f draguti….VACANTA PLACUTA:*:*:*

abia de azi???? unii dintre noi am si terminat vacantele..vacant aplacuta te asteptam la meciuri..

Giani
    Member

@ultrasro wrote:

Problema este ca am fost studenti in urma cu 10-15 ani, pe atunci aveam halat acum insa nu mai avem… a trecut timpul nu mai stiu pe unde a ajuns…

Lasa ca nici eu nu mai am halat de un secol. Pentru simplul motiv ca, in cazul angajatilor, obligatia de a asigura echipament de protectie revine angajatorului. Asa ca pune repede o vorba la adormitei ala sau cum il cheama, ca altfel il dau in judecata si acelasi cod al muncii i-l aplic in mod repetat pe post de casca de protectie, dar de la distanta si cu maxim de forta. Sau crezi ca este mai nimerit sa negociez problema (in acelasi stil, ca altfel politrucii nu pricep) cu un fost ministru?

Viewing 13 posts - 106 through 118 (of 118 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.