Superliga Nationala de Hochei

Home Forums Sportul Studentesc Sportul Studentesc – Alte sporturi / Other Superliga Nationala de Hochei

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 40 total)
  • Author
    Ultras
    Member

Ieri, la patinoarul Mihai Flamaropol, in turneul de la Bucuresti, Sportul Studentesc a pierdut in fata lui Dinamo cu scorul de 2-8. Azi de la ora 15.00 Sportul va juca cu SC Mircurea Ciuc.

07Ex
    Keymaster

Merci pentru informatie. Chiar ma intrebam ce se mai intampla cu LNH deoarece de cateva saptamani bune nu s-a mai jucat nici un meci. Tine-ne la curent Florine.

ultrasro
    Member

din pacate la ora 15.00 cand suntem pe la servicius…

Ultras
    Member

Am pierdut si in fata SC Miercurea Ciuc cu 2-5. Destul de bine am putea spune.
    Rezultatele de ieri:

Sportul Studentesc – SC Miercurea Ciuc 2-5
    Steaua – Progym Gheorghieni 11-2

Ultras
    Member

Programul de azi:

Sportul Studentesc – Steaua (15.00)
    Dinamo – SC Miercurea Ciuc (18.00)

07Ex
    Keymaster

Hai ca poate ma pun si eu un pic la punct si adaug rezultatele astea pe site. Din pacate in ultimul timp am cam neglijat site-ul … si asta din lipsa de timp.

Ultras
    Member

Am pierdut si cu Steaua. Scor: 2-9. Azi jucam cu Progym Gheorghieni.

Ultras
    Member

Poate marcam mai mult de 2 goluri pe meci, pentru ca trebuie razbunata bataia primita la Gheorghieni.

Ultras
    Member

Am pierdut si ultimul meci din turneul de la Bucuresti. Progym Gheorghieni ne-a invins cu 6-1.

Ultras
    Member

Dinamo a fost zdrobita de Steaua cu 11-2.

Ultras
    Member

Ieri la TVSport antrenorul Sportului Studentesc, Ion Martin, a declarat ca ancheta FRH legata de incidentele petrecute in noiembrie anul trecut, la Gheorghieni, se apropie de final. In functie de rezultatul acesteia va decide ce va face in continuare. In cazul unei solutii nefavorabile, este posibil sa se adreseze justitiei.

Cainele
    Member

pai oricum nu se va intampla nimic… 👿

07Ex
    Keymaster

Vad ca la hochei anul asta nu am castigat nici un meci. Nu inteleg dece am mai promovat in A daca nu suntem in stare sa castigam macar un meci. 😥

ultrasro
    Member

Oricum nu-i plateste nimeni sa moara pe gheata..

La cate gheata au vazut sezonul asta…. cred ca mai multa era in frigider :)

07Ex
    Keymaster

Si asta e adevarat. Dar mi se pare totusi stupid sa “joace” in A unde sa fie ciuca batailor in loc sa joace in B de placere.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 40 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.