Suporteri noi – postati aici

Viewing 15 posts - 61 through 75 (of 173 total)
  • Author
    Anonymous
    Guest

scz dar nam mai venit la stadion la un meci deal sportului decand nu ma mai adus tata :)

steve27
    Member

Sper sa vin si eu la meciu cu iasi.
    De cand nu am mai fost in Regie………

Anonymous
    Guest

steve pei vin si yo ca nici yo nam mai fost demult timp dar as fi interesat dac mai sunt baieti din pantelimon sau prin apropiere sa ne intalnim sa venim toti :D

07Ex
    Keymaster

Felicitari baieti!

roland
    Member

bine ai venit cristy!
    Cap_PDT_01_32

Anonymous
    Guest

ms roland si haide sportul

rhcp
    Member

Sportul a facut anul trecut in Moldova pregatirea din vara, au avut si meciuri amicale, conditii bune si cred ca si costul cantonamentului a fost ft mic.
    Intr-o seara m-am intalnit cu Dan Petrescu la bowling in Chisinau, era doar cu secunzii, echipa mi-a spus ca e la somn, desi era doar ora 10. De apreciat atitudinea baietilor.

te_iau
    Member

super – sportu!!!
    desi sunt in regie o sa fie prima data cand o sa vin la meciul sportului. Abia astept. deci suporterii sportului sunt in peluza dinspre regie.

Anonymous
    Guest

cre ca da forzza sportul

ultrasro
    Member

EVENIMENT

La meciul cu Steaua vom avea bilete de intrare. Cele pentru peluza vor costa 200 000 ROL (20 RON) iar cele pentru tribuna II vor costa 300 000 ROL.

Vor fi bilete de colectie :).

La meciurile cu Iasiul si cu Bistrita intrarea va fi libera!

razvanR
    Member

E bine ca la acest meci se pun bilele scumpe din cel putin 3 motive:
    1. securitate: fara bilete de intrare ar veni 30.000 de oameni la meci, ar fi macel la intrare, asa vin doar cei cu bilet.
    2. se mai domoleste elanul stelistilor, multi vor renunta sa vina la pretul asta.
    3. clubul va incasa cam 90.000 euro, salariul antrenorilor pe un an.

Anonymous
    Guest

pai asta se intampla ca vin yo la stadion :)) oricum vin la meci haide sportul

07Ex
    Keymaster

Incet incet se desteapta si Siman si va pune bilet de intrare si la meciurile din Regie. Eu unul sunt pentru a avea bilete de intrare.

Tavi
    Member

@97SiR wrote:

Incet incet se desteapta si Siman si va pune bilet de intrare si la meciurile din Regie. Eu unul sunt pentru a avea bilete de intrare.

ce-ti pasa? 😆
    ps. si eu

cameliu
    Member

@Crysty * ptm wrote:

pai asta se intampla ca vin yo la stadion :)) oricum vin la meci haide sportul

Pina la bilete mai e meciul de duminica cu Poli care e fara…

Viewing 15 posts - 61 through 75 (of 173 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.