Suporteri noi – postati aici

Viewing 15 posts - 121 through 135 (of 173 total)
  • Author
    karry
    Member

din principiu nu am pariat pe sportul si nu am fost la meci la nici un meci,dar la meciul cu bistrita merg oricum indiferent ce fac cu rapid sau steaua,ca sa-i felicit si vin acolo si cu gasca mare.SUCCES SPORTUL.eu cred ORI TOTUL ORI NIMIC ma refer ca nu cred ca vom prinde uefa,dar sper LIGA CAMPIONILOR

Radu Dobrin
    Member

bine ai venit!

louveteau
    Member

@karry wrote:

din principiu nu am pariat pe sportul si nu am fost la meci la nici un meci,dar la meciul cu bistrita merg oricum indiferent ce fac cu rapid sau steaua,ca sa-i felicit si vin acolo si cu gasca mare.SUCCES SPORTUL.eu cred ORI TOTUL ORI NIMIC ma refer ca nu cred ca vom prinde uefa,dar sper LIGA CAMPIONILOR

Bine ai venit Kerry, ma bucur ca este altcineva care se gândeste ca mine.

07Ex
    Keymaster

Bun venit printre noi karry.

Anonymous
    Guest

bun venit dar am si yo o intrebarte la meciul cu steaua sau rapid nu poti veni ?

karry
    Member

am spus cristi ,ca nu vin din principiu nu vreau sa piarda tocmai acum.daca nu am venit pana acum si nici nu am pariat pe ei nu o voi face nici acum tocmai la acest meci decisiv.vin cu bistrita cand nu cred ca voi purta ghinion sau noroc atunci nu vor pierde sigur

dragos
    Member

bun venit !!

sper, sa ne onorezi permanent cu prezenta ta.

karry
    Member

eu voi onora cu prezenta pe net,interesant este ca daca sunt atatia iubitori ai SPORTULUI de ce nu sunt pe stadion?Pe vremuri galeria era nimeroasa si avem si imn pe care il toti il cantau,acum vad ca sunt maxim 30 insi.eu propun ca melodia de baza sa fie GASCA MEA a lui HI-Q.HAI SPORTUL STUDENTESC

louveteau
    Member

Si presenta mea este si va fi doar pe net, poate o zi voi fi si eu la un meci la Regie cine stie, in acest moment nu prea cred ca se poate intimpla asa ceva, stau departe nici prea am timp sa vin sa satrig cu vocea ma HAIDE SPORTUL. ODar maine nimica numa scote din televizor!!!!!

Tinere stelist, a jigni nu inseamna a injura…. din fericire contul tau si a altor 2 au ramas, daca eram eu moderator nu ati mai fi fost de le prima replica (EX: ce ba voi aveti galerie). Daca ai fi intrat pe acest forum ca sa te certi fara sa jignesti nu se supara nimeni… Iti precizez ca aici nu este forumul onlinesport sau prospot unde toata lumea poate sa jigneasca si sa injure cum si cat vrea. Daca nu ai priceput cei care intra pe acest forum au un anumit nivel de cultura si in primul rand de educatie. Bafta voua… dar eu cred ca maine Sportul va obtine cele trei puncte.

@stelist100% wrote:

@97SiR wrote:

@red19 wrote:

@97SiR wrote:

Eu nu inteleg dece s-au infierbantat spiritele asa de tare inaintea meciului cu Steaua, dar vreau sa va avertizez ca daca nu o lasati mai moale cu posturile de genul asta va banez pe toti.

Acest mesaj este prima avertizare! 😡

nu o sa ai prea mult de lucru…20 de useri ii banezi imediat!!!

Mult sau putin de lucru nu ma intereseaza atata timp cat sunteti avertizati. Forumul asta este deschis pentru toti cei care vor sa intra si sa discute despre Sportul Studentesc, dar nu vad ce rost au posturile in care se tachineaza lumea fara rost. Daca vreti puteti sa postati pe forumul Prosport si Onlinesport ca acolo tachinarea e la ordinea zilei.

… si inca ceva, avertismentul este valabil si pentru suporterii Sportului care continua sa se abata de la regulamentul forumului.

nu cred ca am incalcat nici o regula atata timp cat nu am injurat sau am jignit ….. din contra voi ne jigniti pe noi “aurolaci” ;)

Giani
    Member

@stelist100% wrote:

printre care si pe tine 😆 “spre 23!” ce e asta ????? aaaaaa? :)))

Reactia unui copil de trei ani care isi vede in manute jucaria favorita. Si daca o pierde sau i-o fura derbedeul ala de vecin, in varsta de 6 ani, plange de zici ca vin Apocalipsa si Ragnarok-ul la simultan.

Anonymous
    Guest

deci noi inca mai avem sanse cel putin matematice la campionat daca nu se duce jiji cu geanta la meciurile cu jiul si vaslui

Giani
    Member

@Crysty * ptm wrote:

deci noi inca mai avem sanse cel putin matematice la campionat daca nu se duce jiji cu geanta la meciurile cu jiul si vaslui

Stii care ar fi gluma proasta? Noi sa batem in ultimele doua etape si Steaua, vazandu-se cu titlul in pusculita, sa piarda si cu Jiul si cu Vasluiul. Sansele sunt 1%, dar exista.

adi
    Member

M-am gandit sa deschid un nou topic, in care sa propunem si sa dezbatem modurile in care putem atrage mai multi suporteri care stadion si in special in galerie.
    Pentru inceput, va propun realizarea de fluturasi pentru fiecare din meciurile de acasa din acest retur, cu urmatorul text:

Motto: „In Regie pe carare, s-a nascut echipa mare”

Te-ai saturat sa vezi aceleasi personaje la stirile sportive, seara de seara ?
    Te-ai saturat sa auzi eternele scandaluri cu „granzii” si cu sefii fotbalului romanesc?
    Te-ai saturat sa citesti despre violenta galeriilor „granzilor” ?
    Te-ai saturat sa asculti trivialitatile din tribune, pe banii tai ?

Vrei sa vezi un fotbal curat, cu jucatori tineri si dornici de afirmare ?
    Vrei sa-i incurajam impreuna si sa ne bucuram la reusitele lor ?
    Vrei sa intri in familia selecta a sustinatorilor unei club de prestigiu ?
    Vrei sa afli mai multe despre istoria unui club infiintat in 1916 ?

In caz afirmativ, atunci hai cu noi pe stadionul din Regie, sa incurajam impreuna echipa studentilor bucuresteni, in meciul disputat sambata de la ora 11.00 cu ……………………… Intrarea e libera, iar spectacolul din teren si din tribuna speram sa te incante.
    Jucatorii nostri au nevoie de incurajarile tale, iar noi vom fi bucurosi si onorati sa te avem in mijlocul nostru.

Asociatia Suporterilor Sportul Studentesc Bucuresti

In cazul meciurilor din deplasare, la care organizam noi transportul, vom modifica usor textul de mai sus.
    Eu zic ca este indicat sa lipim aceste foi (format A4) prin toate institutiile majore de invatamant superior din Bucuresti (ASE, Politehnica, Universitate, Drept, Medicina, Spiru Haret, Titu Maiorescu etc) si prin campusurile aferente (Regie, Tei, Agronomie, Moxa), cu cel putin o saptamana inainte. Ar trebui sa obtinem niste oferte pentru tiraje de circa 200 bucati / saptamana, plus sa gasim voluntari pentru a lipi aceste afise. Toate cheltuielile materiale (afise, lipici etc) ar putea fi suportate de ASSSB.
    Cine ne poate ajuta cu informatii / oferte / sfaturi ? Cine se ofera voluntar pentru distribuirea afiselor ?
    Multumesc.

Zibling
    Member

Facultatile particulare nu merita luate in calcul la aceasta miscare. Crede-ma ca vorbesc din proprie experienta. Acestea sunt populate cu studenti care au cu totul alte preocupari, imensa majoritate nu sunt din Bucuresti, si sunt plin de bani si de fitze in sensul ca nu s-ar trezi dimineata sa vina la un meci de Divizia B sau mai rau sa vina undeva unde te inghesui cu toate categoriile sociale de oameni – pe stadion. :(

Viewing 15 posts - 121 through 135 (of 173 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.