Suporterii SS fac miscare (fotbal in sala)

Home Forums Miscelaneous Diverse / Miscelaneous Suporterii SS fac miscare (fotbal in sala)

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 997 total)
  • Author
    Zibling
    Member

Buna ziua, dragi suporteri ai Sportului Studentesc. Incepand cu data de 27 octombrie, in fiecare seara de miercuri, orele 20:00-22:00, suporterii Sportului Studentesc se vor intalni la futsal (fotbal in sala), la sala de sport a Liceului I.L.Caragiale din Bucuresti, Calea Dorobantilor nr. 163.

Initiez acest topic in vederea usurarii procedurii de convocare saptamanala, scopul fiind sa avem 18 oameni la fiecare sedinta de futsal de 2 ore (cost total 100 lei/ora, adica 200 lei/sedinta, ceea ce inseamna fix 11 lei/persoana). Nu trebuie sa fii un mare fotbalist pt a ni te alatura. Suntem un grup de suporteri si prieteni vechi (cca 15 oameni) care vom incerca sa ne aducem prietenii la miscare (fotbal in sala) intr-o forma organizata.

Avem doar 3 reguli:
    – pe acest topic se va face saptamanal o lista care se va inchide in momentul in care se va atinge numarul de 18 participanti; fiecare participant se trece pe lista in cazul in care este SIGUR ca va ajunge la sedinta din data pentru care se intocmeste lista
    – in fiecare zi de luni (cu 48 ore inaintea sedintei), daca nu s-a ajuns la numarul de 18 oameni care au anuntat ca vor veni SIGUR pt data respectiva, suporterii Sportului Studentesc ma pot contacta pentru aducerea altor prieteni, iar eu voi suplimenta lista de pe acest topic
    – la prima sedinta, cei care doresc sa vina mai des la fotbal impreuna cu grupul nostru sunt rugati sa aduca 50 lei (care reprezinta intelegerea noastra cu directorul liceului, adica plata sedintei din 27 octombrie si a celor 4 sedinte din luna noiembrie); pt detalii financiare ulterioare, vom discuta pe parcurs.

Asadar, nu stati in casa, iesim la fotbal in sala iarna asta!

@Cazimir: Va fi infuzie de suporteri noi (simpatizanti si nu die hard) pe forum, dar sper sa fie o infuzie benefica pt viitorul acestui forum.

Zibling
    Member

Lista participanti fotbal in sala (27 octombrie, orele 20:00-22:00, Liceul I.L.Caragiale):

1. Andrei (Zibling)
    2. …

Dati copy/paste listei respective si adaugati-va fiecare pana la pozitia a 18-a inclusiv, va rog!

dragos
    Member

Miercuri nu pot, ca joaca Sportul……ramane pe data viitoare.

Radu Dobrin
    Member

@Zibling wrote:

Lista participanti fotbal in sala (27 octombrie, orele 20:00-22:00, Liceul I.L.Caragiale):

1. Andrei (Zibling)
    2. …

Dati copy/paste listei respective si adaugati-va fiecare pana la pozitia a 18-a inclusiv, va rog!

mai simplu si mai eficient e daca folositi doodle.

Zibling
    Member

@dragos wrote:

Miercuri nu pot, ca joaca Sportul……ramane pe data viitoare.

Aoleo, fir-ar sa fie… au mutat de joi pe miercuri meciul de Cupa Romaniei cu Steaua.

Sa vedem cum facem atunci. Ca nu stiu daca mai are rost sa vin la o noua infrangere in Ghencea… eu voi merge la fotbal in continuare.

@Zibling wrote:

1. Andrei (Zibling)
    2. George (UltraS_Regie)
    3. Daniel (daca se poate)
    4. ….

lucyan
    Member

1. Andrei (Zibling)
    2. George (UltraS_Regie)
    4. lucian(lucyan)
    5.sorin(hunteru)
    6. dan(prieten lucian, doar de data asta)
    7. jon
    8.dragos

sa imi zici mai vin si cu cei 3?

Christiano
    Member

1. Andrei (Zibling)
    2. George (UltraS_Regie)
    4. lucian(lucyan)
    5.sorin(hunteru)
    7. jon
    8.dragos
    9. Chris
    10. Ion ( prieten, mic de inaltime, blond, fuge bine :)) )

adi
    Member

La gabaritul meu, ma bag doar la sumo B-)

JoN
    Member

Atunci insemna ca te-ai potrivi in poarta, o acoperi bine :)) :p

JoN
    Member

1. Andrei (Zibling)
    2. George (UltraS_Regie)
    4. lucian(lucyan)
    5.sorin(hunteru)
    7. jon
    8.dragos
    9. Chris
    10. Ion ( prieten, mic de inaltime, blond, fuge bine )
    11. tibi
    12. zgura

lucyan
    Member

1. Andrei (Zibling)
    2. George (UltraS_Regie)
    4. lucian(lucyan)
    5.sorin(hunteru)
    7. jon
    8.dragos
    9. Chris
    11. tibi
    12. zgura
    13. prieten sorin

adi
    Member

nu mersi, mai vreau urmasi :-)

@JoN wrote:

Atunci insemna ca te-ai potrivi in poarta, o acoperi bine :)) :p

Zibling
    Member

Am sters cateva mesaje off-topic – nu o luati personal, dar vreau sa am liste utile si nu cantitati de mesaje inutile.

Asadar, am o rugaminte – sa pastram topicul doar pt lista de participanti si comentarii utile organizarii “miscarilor sportive”. Va multumesc!

Zibling
    Member

La rugamintea organuizatorului (Dani Iamandi), completez lista pt diseara 27 octombrie, orele 20:00-22:00, Liceul I.L.Caragiale:

1. Andrei (Zibling)
    2. George (UltraS_Regie)
    4. lucian(lucyan)
    5.sorin(hunteru)
    7. jon
    8.dragos
    9. Chris
    11. tibi
    12. zgura
    13. prieten sorin
    14. Dani (the_lawyer)
    15. A.Coiciu
    16. Radu Mihnea
    17. …
    18. …

Inca 2 oameni pt diseara, va rog! Christiano a promis un om, dar nu mi-a confirmat. Va astept cu 50 ron la purtator pt a incepe noul sezonul de toaman-primavara in conditii decente (sala de sport, vestiare, majorete…).

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 997 total)
  • The topic ‘Suporterii SS fac miscare (fotbal in sala)’ is closed to new replies.