Thread-ul despre politica

Home Forums Miscelaneous Diverse / Miscelaneous Thread-ul despre politica

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 203 total)
  • Author
    Radu Dobrin
    Member

ba baieti…s-au terminat cumva circiumile prin bucuresti de va tineti de prostii d’astea? :)

Cainele
    Member

Apropo, RUSINE PSD-ului pentru furtul grosolan de la referendum-ul rusinii.
    PS PSD sa va dam ue… 😈

Tavi
    Member

@Cainele wrote:

Apropo, RUSINE PSD-ului pentru furtul grosolan de la referendum-ul rusinii.
    PS PSD sa va dam ue… 😈

:) cat ti-a dat Florin pentru asta :)

Ultras
    Member

Cainele e de aceeasi sorginte. De unde crezi ca l-am gasit?

ultrasro
    Member

Joi intre orele 16-18 se dau cei 10$ ptr. cei care au fost in birourile sectiilor de votare la referendum.

Tavi
    Member

Bravo baieti … tutulora … tzara e mandra de voi!

😆

ultrasro
    Member

Unii au stat in pat alea 2 zile noi am bantuit 2 zile intre 6.00 si 22.00, asa ca motive de mandrie chiar ar fi…. 😆

Ultras
    Member

Si eu as fi vrut sa stau in pat zilele alea, da’ a trebuit sa stau cu ochii pe astia ca pe butelie! 😈

Ultras
    Member

D’ale referendumului:
    1. Salvamontistii au salvat un vasnic PSD-ist care inghetase in zapada cu urna mobila in brate.
    2. Un PSD-ist cu urna mobila a salvat pe partie un schior care inghetase in zapada.
    3. Vecina de la tara s-a imbracat cu hainele cele mai bune si mandra foc s-a dus sa-l voteze pe Vadim.
    4. Senatorul PD Pana s-a deplasat prin comune sa convinga taranii sa mearga la vot. O batranica i-a zis: Mamica, daca mata esti pe lista sigur ca te votez!

PS. Asta cu urna pe partie e cea mai tare. Imaginati-va: schiezi linistit, cand langa tine apare pe snowboard omu’ cu urma. Urna intr-o mana, in cealalta lista suplimentara si buletinele de vot, iar in dinti pixu’ si stampila. Asta da iesire in intampinarea cetatenilor! 😈

ultrasro
    Member

Aproape de oameni, impreuna cu ei,…. la schi, la supermarket, care e problema…? 🙄

Tavi
    Member

@ultrasro wrote:

Aproape de oameni, impreuna cu ei,…. la schi, la supermarket, care e problema…? 🙄

la inghesuiala in 178 … la portofele 😈

Cainele
    Member

Sa nu ii uitam pe cei cu urna volanta de la WC publice .Era superoferta
    votai si intrai gratis 😉
    P.S. Merit cei 15$ pentru ca am muncit din greu pentru ei 3 zile, in plus cred ca era nevoie de un spor pentru ca am stat cu ochii pe alde Ovidiu ca pe telefon in Obor 😉

ultrasro
    Member

Sau incercati…..

Tavi
    Member

Cazimir te rog inchide postul asta … nu de alta dar ajung baietii sa se incaiere … deh! … patima mare si politichia asta! :(

ultrasro
    Member

Totul trebuia citit cu ghilimelele de rigoare, nu ne-am incaierat noi la sectie, doar nu ne-a prostit frigul…. 😯

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 203 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.