Tiberiu Bălan 17.02.1981

Home Forums Archive Foste glorii / Past Players Tiberiu Bălan 17.02.1981

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 249 total)
  • Author
    Anonymous
    Member

:?

Pro Sportul de astazi il da pe Tibi Balan cu 80% sanse de a pleca la Fc Arges(“Bursa transferurilor”). Nu scrie pe cati bani sau alte detalii!
    Mai scrie ca am jucat un amical cu FC National si am pierdut cu 2-0.

Tavi
    Member

in ce formatie am jucat?

Tavi
    Member

Argesu’ e necajit rau cu banii … poate imprumutat … sa nu se cocleasca in B!

Anonymous
    Member

pai daca-i imprumutam pe toti ca sa nu joace in B… nu stiu cu cine mai revenim in A sa-i luam inapoi…. :(

2. mioveni e acelasi lucru cu colibasi?????

Tavi
    Member

pai n-ai vazut ce zis Siman … pardon! … clubul prin ziare … ca avem niste juniori … mama-mama … unul si unul … si sa sti ca si de la imprumuturi se mai iau bani … sau puncte … depinde de caracterul fiecaruia …

Giani
    Member

Si Aregsul ce sa-i dea tata??? Ca ar trebui sa-i dea echivalentu’ a vreo cin’spe dacii d-alea pe care le vor scoate cica ultramoderne la cincii mii de euroi la anu’ si la multi ani. Astia nu au bani sa-ai plateasca apa rece, nu mai zic de curent electric (bafta lor de boschetari ca nu au nocturna, ca isi pierdeau echipa pe teren si galeria prin tribune, din motive de “camuflaj”) sau apa calda, ca oricum asta din urma nu se consuma printre ei. Ca doar n-oti avea pretentii sa cumpere sapun, e prea scump la bugetul lor.

Ma si mir ca au tabela electronica, cred ca a fost un nefericit accident nuclear ca la Cernobil, sau a dat Halagian banii pe vreo trei blaturi (de pizza, doar nu credeati ca se ocupa Armeanu’ cu miticisme de Bucuresti!?) ca sa se ridice si ceva “octzidental” pe “stadionul” din Pitesti (daca ai unde sa te “piteshti”).

Giani
    Member

@petre wrote:

pai daca-i imprumutam pe toti ca sa nu joace in B… nu stiu cu cine mai revenim in A sa-i luam inapoi…. :(

2. mioveni e acelasi lucru cu colibasi?????

Nu. In Colibasi cica trece trenu’, da’ nu opreste. In mioveni nici macar nu s-a auzit de tren .

Dragos Chiva
    Member

In ziarul Romania Libera de luni a aparut un articol cu titlul ”Dinamo a debutat cu o victorie in Elvetia”.In finalul articolului se mentioneaza:
    “…Ioan Andone a folosit doar doi jucatori pe durata intregii partide,portarul Munteanu si fundasul Iordache,ruland in rest tot lotul,inclusiv noile achizitii Irimia,Galamaz,Balan si Baltoi.”
    Vreau sa va intreb daca l-ati vazut pe Balan la trialul de sambata din Regie?

cameliu
    Member

Nu-i celalalt Balan? de la Steaua parca?

Sper sa nu fie al nostru…

ultrasro
    Member

al treilea, jucatorul lui Dinamo care a fost imprumutat un an la Farul :)

Andrei
    Member

Parca asa am auzit aseara la stiri

Ultras
    Member

Se confirma! Da’ Gigel unde e, Generale?!

dragos
    Member

sa joace si sa o faca BINE!!!!
    sper sa nu se intoarca cu vreun pre-contract cu nu stiu ce echipa, pentru in SANUL ECHIPEI NATIONALE SUNT MULTI “IMPRESARI BINEVOITORI”…

gigel merita si el acolo………

Tavi
    Member

@Ultras wrote:

cand sa-l vada si pe Gigel i-a cazut cashcheta pe ochi si l-a … trezit :(

@Tavi wrote:

@Ultras wrote:

cand sa-l vada si pe Gigel i-a cazut cashcheta pe ochi si l-a … trezit :(

Poate il convoaca acum ca am vazut ca Danciulescu s-a accidentat. Merita sa Gigel sa joaca titular.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 249 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.