Tiberiu Bălan 17.02.1981

Home Forums Archive Foste glorii / Past Players Tiberiu Bălan 17.02.1981

Viewing 15 posts - 151 through 165 (of 249 total)
  • Author
    sircos
    Member

dar perioada de transferuri s-a incheiat. ar insemna ca pleaca abia in iarna ?

dragos
    Member

@sircos wrote:

dar perioada de transferuri s-a incheiat. ar insemna ca pleaca abia in iarna ?

se gasesc “brese” in sistem…….

dragos
    Member

hai, dom’ne ca a jucat si a si marcat……..

Giani
    Member

Daca a jucat e clar: nu mai este loc de “brose” in sistem, pana la iarna il avem pe Tibi in lot. Si, sa fim seriosi, el joaca bine si atunci cand joaca prost.

dragos
    Member

@Giani wrote:

Daca a jucat e clar: nu mai este loc de “brose” in sistem, pana la iarna il avem pe Tibi in lot. Si, sa fim seriosi, el joaca bine si atunci cand joaca prost.

ai vrut sa spui, un lucru frumos printr-o analogie – se spune, ca: NEMTII CAND JOACA PROST, AJUNG IN FINALA, IAR CAND JOACA BINE O SI CASTIGA !!!!! 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆

Giani
    Member

Crede-ma, Dragos, ca nu m-am gandit la chestia asta cu nemtii. Imi place ideea. Dar este un adevar, Tibi este bun la echipa chiar si atunci cand este complet iesit din forma.

adso
    Member

04.12.2007 |

Tibi Balan: “Nu as refuza o oferta buna de la Craiova”

Unul dintre cei mai doriti jucatori de catre suporterii Stiintei, Tibi Balan (26 de ani), spune ca vrea sa joace in Liga I si nu ar spune nu unui transfer in Banie.

Aflat in Italia, la Bologna, unde urmeaza un program de recuperare dupa ce a trebuit sa-si scoata un surub de la genunchi, ramas acolode la ultima operatie, capitanul Sportului Studentesc a comentat dorinta fanilor craioveni de a-l vedea in Banie. “Ma bucura ca fanii de la Craiova ma vor acolo. In eventualitatea unei oferte bune pentru mine si club nu as spune nu unui transfer in Banie. Sper ca domnul Siman sa ma lase sa plec pentru ca vreau sa joc in Liga I”, a spus Tibi Balan.

http://www.craiovamaxima.ro/stiri/352/tibi-balan-nu-as-refuza-o-oferta-buna-de-la-craiova.htm#

07Ex
    Keymaster

Cred ca la ora actuala Balan ar pleca oriunde numai la noi si in liga a IIa nu ar mai vrea sa joace.

Giani
    Member

Cred ca ar pleca si in liga a 3a, la CSM Ploiesti, daca sare Calota cu cascavalul.

sorin
    Member

Îi vreti pe Varga si Balan la Rapid?
    Comenteaza aici posibilitatea ca cei doi jucatori ai Sportului Studentesc sa ajunga la Rapid din aceasta iarna!

Dacian Varga, carte de vizita
    Tiberiu Balan, carte de vizita

http://www.rapidisti.ro/stiri/1264/ii-vreti-pe-varga-si-balan-la-rapid.htm

cameliu
    Member

@sorin wrote:

Îi vreti pe Varga si Balan la Rapid?
    Comenteaza aici posibilitatea ca cei doi jucatori ai Sportului Studentesc sa ajunga la Rapid din aceasta iarna!

Dacian Varga, carte de vizita
    Tiberiu Balan, carte de vizita

http://www.rapidisti.ro/stiri/1264/ii-vreti-pe-varga-si-balan-la-rapid.htm

Eu ii vreau la Rapid! Inca din iarna trecuta. Cind joaca fotbal mai pot trece prin Regie…

Giani
    Member

Si eu ii vreau plecati pe amandoi. De preferat in prima liga. Poate asa isi baga mintile-n cap si nu isi mai bat joc de cariera lor, de coechipieri si in final de suporteri.

laucantona
    Member

va salut din nou cu o veste cam proasta
    Tibi a fost imprumutat la Poli pana in vara…iar la schimb avem doi….jucatori. Puteti citi ce scrie Prosport-ul online
    http://www.prosport.ro/articole/nu-am-platit-niciun-ban-pentru-balan/79310
    va salut
    Laurentiu

ovidiu
    Member

Sincer sa fiu ma bucura plecarea lui. Dupa cum mi s-a parut la noi oricum nu prea mai avea chef sa joace.
    Sper sa confirme acolo. Si Simanu sa faca buzunaru’ plin, la vara.
    O revenire in vara la Sportul l-ar termina de tot.

Multumim Tibi, pentru tot ce ai facut pentru club.

Tavi
    Member

Corect Ovidiu! Se alegea prafu’ de el daca mai ramanea. Acum depinde numai de el sa confirme si sa nu ni-l trimita pachet in vara inapoi

Viewing 15 posts - 151 through 165 (of 249 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.