Tiberiu Bălan 17.02.1981

Home Forums Archive Foste glorii / Past Players Tiberiu Bălan 17.02.1981

Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 249 total)
  • Author

Daca informatia de pe prima pagina este reala…e cam nasol.
    O parte din suma primita ar putea merge spre achitarea datoriei lui Paduret si readucerea lui imediata. Avem nevoie de el, avem nevoie acum de experienta lui.
    Voi ce ziceti? Sunt sigur ca Dan va gasi solutia ok.

SA O IUBIM PE SPORTUL!

07Ex
    Keymaster

Eu zic ca Siman pe Paduret nu-l aduce deoarece s-au despartit intr-un mod mai putin amiabil. Ar fi bine daca a pleca Balan sa vina Padure, dar nu-l vad pe Siman, mandru cum e el, sa-l aduca inapoi pe Padure.

dragos
    Member

@97SiR wrote:

Eu zic ca Siman pe Paduret nu-l aduce deoarece s-au despartit intr-un mod mai putin amiabil. Ar fi bine daca a pleca Balan sa vina Padure, dar nu-l vad pe Siman, mandru cum e el, sa-l aduca inapoi pe Padure.

nu aduce siman jucatori in varsta “de peste 27 ani”………el vrea doar tineri care promit.

07Ex
    Keymaster

@dragos wrote:

@97SiR wrote:

nu aduce siman jucatori in varsta “de peste 27 ani”………el vrea doar tineri care promit.

Nu numai tineri care promit dar si tineri pe care nu trebuie sa-i plateasca prea mult. 😉

ultrasro
    Member

Mai mult de 1500 usd pe luna nu primeste nimeni la Sportul :(

Radu Dobrin
    Member

adica..un salariu de inginer la volvo…. :?
    greu sa fi fotbalist in romania….:)

ultrasro
    Member

Adica Gigel Bucur :)

cameliu
    Member

@Radu Dobrin wrote:

asa putin!?

Tavi
    Member

@Radu Dobrin wrote:

Raducu, da’ rau o mai duceti voi acolo 😆

Radu Dobrin
    Member

@cameliu wrote:

@Radu Dobrin wrote:

asa putin!?

net, cam atita e…

@Tavi wrote:

@Radu Dobrin wrote:

Raducu, da’ rau o mai duceti voi acolo 😆

eu nu, ca nu lucrez la volvo 😆

Ultras
    Member

De cand se vehiculeaza ca pleaca la Kiev joaca din ce in ce mai infect. D-aia nu a avut loc la Rapid! Prea multe figuri in cap! Tibi, Tibi, Tibi/ Lasa-ne, lasa-ne, lasa-ne!

cameliu
    Member

Sport Total:

„Ma gindesc numai la bani”

Tibi Balan s-a saturat de neajunsurile financiare din Regie si vrea sa plece la vara.

Sport Total: Tibi, se pare ca te afli pe lista de achizitii a Rapidului.
    Tibi Balan: Nu am discutat cu nimeni din conducerea Rapidului, si sper sa nu fie doar o intoxicare inainte de meciul direct pe care il avem cu giulestenii. Oricum, noi vom juca la victorie si nu vom lasa loc la nici un fel de speculatii. Restul, ce va fi, vom vedea dupa finalul campionatului.

Iti doresti sa te intorci in Giulesti?
    Normal ca-mi doresc, chiar daca la Sportul am petrecut foarte multe clipe frumoase. Am ajuns la o virsta cind trebuie sa ma gindesc si la bani. Nu pot sa evoluez la infinit mai mult gratis. Toti trebuie sa traim. Pentru un contract bun ma intorc la Rapid fara nici o problema. Desi Rapid si Sportul ma detin in coproprietate, in cazul unei reveniri, trebuie sa mi se negocieze contractul.

Crezi ca te poti adapta la pretentiile Rapidului?
    Nu trebuie uitat ca eu am ajuns la Rapid cind antrenor era Mircea Lucescu. Dinsul m-a descoperit si mi-a dat incredere, chiar daca eram doar un pusti. M-am maturizat si sint convins ca pot face treaba buna la o echipa de talia Rapidului.

Presiunea publicului giulestean poate fi un impediment in evolutiile tale?
    Nu cred asa ceva. Te simti cu adevarat fotbalist atunci cind joci in fata unor suporteri patimasi.

Cristian Poenaru

Radu Dobrin
    Member

stie cineva exact:

1. care sint statele de plata ale jucatorilor…masorilor…femeilor de serviciu…etc…de la sportul

2. care e situatia la zi in materie de salarii (cind, si ev. cui, au fost paltite ultimele salarii)

Tavi
    Member

@Radu Dobrin wrote:

stie cineva exact:

1. care sint statele de plata ale jucatorilor…masorilor…femeilor de serviciu…etc…de la sportul

2. care e situatia la zi in materie de salarii (cind, si ev. cui, au fost paltite ultimele salarii)

nu sunt bani publici sa poata intreba oricine din ei … decat daca intra Siman pe forum si ne raspunde de maine la toate intrebarile ca eu cred ca stie Siman 😆

Ultras
    Member

Esti atat de sigur ca stie…?

Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 249 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.