Turneul de la Brasov

Home Forums Archive Sezon 2003-2004 Season – Divizia B Turneul de la Brasov

Viewing 4 posts - 61 through 64 (of 64 total)
  • Author
    07Ex
    Keymaster

Gata, s-a facut. Cu prima ocazie voi pune un filtru pe forum ca numai membrii sa aiba posibilitatea sa scrie. :D

Giani
    Member

@Tavi wrote:

@razvan s wrote:

Stie cineva de ce nu s-a mai televizat meciul?

pentru ca sunt niste tzepari astia de la Antena 1

Nu numai. Dar oi fi vrut sa le priveze pe babe de serialul lor preferat? Nu stiu daca ai constatat, dar un interval foarte bun de calatorit in RATB este exact ora 17, cand toate babele stau sa isi vada telenovela preferata pe Antera 1. Chiar ai fi vrut sa iesi de la munca si sa te lovesti de toate fosilele in tramvai? Eu nu.

Giani
    Member

@George Apostol wrote:

Sun mari bulangi… nici macar nu au dat imagini la Observatorul de la ora 19… adica la Sport la 8 fara ceva… au dat altii si ei nu au fost in stare :( din cauza lor nu am vazut si eu golurile

Georgica, esti prea visator mah, frate! Pai nu a jucat nici iasovul lui Cacatus si nici combinatia salam cu pita de Cotroceni, de ce sa il mai fi transmis? Iac-asa, ca sa se vada la tembe o echipa anonima din Turcia sau o divizionara B… Si cu telenovela ce faceam, stimati domni. Nu ati aflat ca trebuie acordata prioritate doamnelor, la telenovele, si ca persoanele in varsta (mai ales in varsta a treia sau chiar a patra) trebuie respectate?

A propos… shtitzi ce este aceea o shenila? O pershoana in varshta!

Tavi
    Member

[/quote]A propos… shtitzi ce este aceea o shenila? O pershoana in varshta![/quote]Giani … ai grija ca boala asta se ia … 😉

Viewing 4 posts - 61 through 64 (of 64 total)
  • The topic ‘Turneul de la Brasov’ is closed to new replies.