Turneul din Antalya

Home Forums Archive Sezon 2006-2007 Season – Divizia B Turneul din Antalya

Viewing 12 posts - 16 through 27 (of 27 total)
  • Author
    franz_kafka
    Member

Suporteri in Turcia, nu avem? Macar in excursie…
    Oricum, mi se pare ca in meciurile de pregatire din Antalya, SS a inregistrat urmatoarele rezultate: 1-0 cu Barcelona, 2-0 cu Real Madrid si parca 3-0 cu Chealsea. Nu sunt absolut sigur, dar asa ceva am vazut pe internet.

ultrasro
    Member

Sportul a batut joia trecuta pe Polonia Warsovia cu 1-0, gol marcat de Varga.

07Ex
    Keymaster

Deci pana la urma cate meciuri am jucat in total si care a fost bilantul?

Ultras
    Member

S-au jucat 6 meciuri… 2 victorii, 2 egaluri, 2 infrangeri… nu intrebati ce echipe ca majoritatea a fost din ex-spatiul sovietic… multescu a rulat lotul in toate meciurile, asa ca rezultatele nu sunt relevante.

07Ex
    Keymaster

OK, multam pentru informatii, Ultras.

Dragos Chiva
    Member

@Ultras wrote:

S-au jucat 6 meciuri… 2 victorii, 2 egaluri, 2 infrangeri… nu intrebati ce echipe ca majoritatea a fost din ex-spatiul sovietic… multescu a rulat lotul in toate meciurile, asa ca rezultatele nu sunt relevante.

Imi pare rau ca trebuie sa va dezamagesc, dar nu prea iese socoteala, cel putin in cazul victoriilor.Sa recapitulam: 2-0 cu FC Wit(Georgia), 2-1 cu o echipa de liga a doua din Kazahstan si 1-0 cu Polonia Varsovia.Atunci de ce contabilizati numai doua victorii?Daca stiti mai multe amanunte, ele sunt binevenite deci nu va zgarciti la cuvinte.

franz_kafka
    Member

Dragos,
    E foarte simplu in ceea ce priveste socoteala din targ pe care ti-o faci si care nu se potriveste cu cea de acasa… Fiecare isi imagineaza ca SS a inregistrat in turneul din Antalya rezultatele pe care si le doreste… Astfel, putem avea 1, 2, 3, 4, 5… sau n victorii, dupa puterea de inchipuire a fiecaruia…

PS: intr-o era a virtualului dominata de magia internetului, care a desfiintat orice tine de heartland si-ti permite a implini visele chiar pentru o clipa de imaginatie, esti absolut liber sa crezi tot ce vrei tu! De ce, de pilda, sa nu implinim visul lui Giani, si sa ne imaginam ca SS tocmai a efectuat un turneu in… Thailanda, unde a inregistrat rezultate pe deplin multumitoare, mai ales in domeniul masajului de un anumit fel (chiar daca maseuzele pareau ciudate pentru un europoid din cauza unui pronuntat prognatism si o accentuata brida oculara)? Sau poti sa te regasesti in urmatorul clip video interesant ca idee, nu neaparat ca sound, desi amintindu-mi de perioada de liceu n-as spune asta (heartland-ul se poate afla chiar in dormitorul tau in fata pc-ului conectat la internet) http://www.youtube.com/watch?v=pBfEBE4-fLU
    Nu uitati ca SS se afla la portile Orientului unde chiar se poate intampla orice.

Ultras
    Member

Poate ca au fost 3 victorii, 1 egal si doua infrangeri… Socoteala generala pentru perioada de pregatire e de 6 victorii, 2 egaluri si 2 infrangeri. Cum am facut un egal cu Rapid II… se mai aseaza calculele…

07Ex
    Keymaster

Eu char ca nu mai inteleg nimic. Am jucat 10 meciuri de verificare in total sau 10 meciuri doar in Turcia? Ce legatura are egalul cu Rapid II in calculele meciurilor din Turcia.

Am crezut ca daca stiti cu cine am jucat si ce rezultate au fost le veti posta aici, dar vad ca ori nu stie lumea ori nu vrea sa zica.

ultrasro
    Member

Suntem intr-o ceata totala

Tavi
    Member

@ultrasro wrote:

Suntem intr-o ceata totala

sper ca doar noi si doar in cazul statisticilor, nu si moralul echipei
    ne vedem maine in peluza

Ultras
    Member

6 antalya + 4 in tara

Viewing 12 posts - 16 through 27 (of 27 total)
  • The forum ‘Sezon 2006-2007 Season – Divizia B’ is closed to new topics and replies.