UEFA Cup

Viewing 8 posts - 181 through 188 (of 188 total)
  • Author
    Zibling
    Member

Adica Rat al nostru valoreaza peste 5 mil. euro??? 😮

Poate pt ucraineni, insa sa vedem daca dupa castigarea (probabil) finalei Cupei UEFA pleaca undeva si pe ce suma de bani. Va spun eu – maxim 2.500.000 euro!

dragos
    Member

Il Luce – the best !!!
    sahtior si dinamo kiev s-au intalnit foarte des in ultima perioada:
    – in cupa uefa (tur-retur): s-a calificat sahtior;
    – in campionat (meciul retur) : a castigat dinamo si in acest fel, au castigat campionatul;
    – in cupa ukrainei: a castigat sahtior.

Luce, mi-as dori sa castige si cupa uefa, insa W.Bremen joaca ca niste nebuni de frumos…… :-? :-?

sircos
    Member

finala se joaca la istanbul. interesant cu cine vor tine turcii ! in germania sunt puhoi de turci, pe de alta parte lucescu a avut multe succese cu echipe din istanbul :-?

cameliu
    Member

@sircos wrote:

finala se joaca la istanbul. interesant cu cine vor tine turcii ! in germania sunt puhoi de turci, pe de alta parte lucescu a avut multe succese cu echipe din istanbul :-?

2 contraexemple: daca-s multi turci in .de nu inseamna ca tin si cu ei…
    daca nu ma insel finala se joaca pe stadionul lui fener (nu-s sigur) si astia-s rivali cu galata sau besiktas pe unde a antrebat lucescu

eu unul tin cu minerii… :-)))

dragos
    Member

in aceasta seara asteptam finala…hai Luce !!!

sircos
    Member

felicitari, lucescu ! felicitari shahtior ! felicitari cantalejo (pentru primele 118 minute; dupa parerea mea golul nemtilor din ultimul minut al prelungirilor a fost perfect valabil)

dragos
    Member

MIRCEA CEL MARE !!! :ymparty: :ymparty: :ymparty: :ymparty:
    SA NE STRA-LUCESTI, MIRCEA !!! :ymapplause: :ymapplause: :ymapplause: :ymapplause:

un meci frumos, care ne-a tinut cu sufletul la gura pana in final (si mie mi s-a parut valabil golul al-2-lea al nemtilor).
    acest MARE ANTRENOR MERITA ACEST TROFEU !!!
    JOS PALARIA, MIRCEA !!!

dragos
    Member

dupa ce Timisoara si-a recapatat cele 6 puncte si vor merge in preliminariile UCL, dinamo, vaslui, steaua si cfr cluj vor participa in uefa.
    imi pare rau de fc brasov, care si-a jucat sansele (pentru cupa uefa) pana in ultima clipa, doar pe teren.
    jos palaria pentru Razvan !!

Viewing 8 posts - 181 through 188 (of 188 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.