UEFA Europa League

Home Forums General Football Fotbal Extern / World Football UEFA Europa League

Viewing 15 posts - 136 through 150 (of 186 total)
  • Author
    dragos
    Member

steaua mai are nevoie de o victorie pt a “vedea” primavara europeana….. :ymapplause:

dragos
    Member

intrucat celalalt meci al grupei nu s-a incheiat la egalitate, ci au castigat nemtii, acu’ stoia mai are nevoie doar de 1 pct pt a juca-n primavara….meciul cu nemtii va avea loc la Bucuresti. :D

dragos
    Member

dupa Cluj (Gruia) este randul Arenei Nationale….sper sa vad un meci bun si o calificare romaneasca :ymapplause:

dragos
    Member

Black Friday a inceput cu Steaua, iar nemtii NU au facut reduceri la goluri :D
    am vazut o lectie de fotbal predata de nemti, goluri frumoase, iar publicul si-a incurajat favoritii…..

daca adversarii sunt pe locul 12 in Bundesliga, atunci, ma intreb retoric, cate ne-ar fi dat BVB sau Bayern ??

ca un lucru inedit, am vazut un banner pe care scria: Antonia vrei sa fii sotia mea ?? :)
    deh, fiecare cu dorintele lui :p

07Ex
    Keymaster

Deci sa inteleg ca nu te-ai simtit la fel de bine aseara pe National Arena asa cum ai facut-o la Cluj?

dragos
    Member

@07Ex wrote:

Deci sa inteleg ca nu te-ai simtit la fel de bine aseara pe National Arena asa cum ai facut-o la Cluj?

am fost incantat de jocul nemtilor si de atmosfera civilizata….in rest…..

cica, Becali si-a incantat jucatorii, inainte de inceperea meciului, cu formatia DIRECTIA 5, iar dupa meci, le-a dat fiecaruia cate o chinchilla :D

Zibling
    Member

@dragos wrote:

daca adversarii sunt pe locul 12 in Bundesliga, atunci, ma intreb retoric, cate ne-ar fi dat BVB sau Bayern ??

Dragos, da-te un pic mai in dreapta ca sa nu-ti vada toata lumea tricoul ala rosu-albastru prin webcam !

dragos
    Member

@Zibling wrote:

@dragos wrote:

Dragos, da-te un pic mai in dreapta ca sa nu-ti vada toata lumea tricoul ala rosu-albastru prin webcam !

eu vorbeam in general (la orice echipa romaneasca), Andrei……nemtii ar fi batut si nationala noastra, la cum au jucat.
    auzi, suferi cumva de scenarita cronica ?? partea buna este ca, nu doare, ca si prostia.

sircos
    Member

@dragos wrote:

suferi cumva de scenarita cronica ?? partea buna este ca, nu doare, ca si prostia.

am gresit eu forumul, sau ce %^%*&)(^ ma-sii e aici ??? :-

Zibling
    Member

@sircos wrote:

@dragos wrote:

suferi cumva de scenarita cronica ?? partea buna este ca, nu doare, ca si prostia.

am gresit eu forumul, sau ce %^%*&)(^ ma-sii e aici ??? :-

Nu, nu ai gresit forumul.

Insa, stiu pe cineva care ar dori ca la mesajul nr. 6000 postat pe acest forum ca primeasca cadou un tricou rosu-albastru. Acum, lasa-ma un pic sa cercetez istoria Sportului Studentesc ca sa vad daca a jucat vreodata in aceste culori. :ymdevil:

dragos
    Member

Andrei, daca vrei sa o tinem langa cu aceste sicane, spune-mi…..insa, nu cred, ca cei de pe forum trebuie sa asiste la astfel de chestiuni penibile din partea ta.
    avem ceva de impartit ? am vreo datorie la tine ?? ai vreo problema nerezolvata cu mine ?
    te-am deranjat cu ceva ?
    spune-mi si te ajut sa te lamuresti…

nu de alta, dar, de la o vreme imi tot cauti nod in papura si n-as vrea sa lasam lucrurile nelamurite…
    eu zic, sa te potolesti cu astfel de babisme, ca nu-mi esti frate, ca sa-ti accept sa tot bati campii cu tampenii (gen tricoul ros-albastru, echipa ros-albastra). gata, ajunge.
    esti penibil.

Zibling
    Member

@dragos wrote:

Andrei, daca vrei sa o tinem langa cu aceste sicane, spune-mi…..insa, nu cred, ca cei de pe forum trebuie sa asiste la astfel de chestiuni penibile din partea ta.

eu zic, sa te potolesti cu astfel de babisme, ca nu-mi esti frate, ca sa-ti accept sa tot bati campii cu tampenii (gen tricoul ros-albastru, echipa ros-albastra). gata, ajunge.
    esti penibil.

Crezi ca la al 3-lea “penibil” primesti… penalty! Pe bune, eu nu ti-am facut nicio caracterizare cu adjective urate. Reciteste din urma daca nu ma crezi!

P.S.: Sincer, mai vezi pe cineva aici pe forum ca se bucura de rezultatele vreunei alte echipe din Romania? Stelisti sunt peste tot – atat ca eu aveam pretentii de la tine sa faci orice alta alegere in afara de asta :|

dragos
    Member

@Zibling wrote:

@dragos wrote:

esti penibil.

Crezi ca la al 3-lea “penibil” primesti… penalty! Pe bune, eu nu ti-am facut nicio caracterizare cu adjective urate. Reciteste din urma daca nu ma crezi!

P.S.: Sincer, mai vezi pe cineva aici pe forum ca se bucura de rezultatele vreunei alte echipe din Romania? Stelisti sunt peste tot – atat ca eu aveam pretentii de la tine sa faci orice alta alegere in afara de asta :|

Se pare ca nu intelegi sau te faci ca nu intelegi. in fine.
    Iti mai explic o data: faptul, ca merg pe orice stadion din tara sa vad meciuri internationale nu inseamna ca, sunt suporterul unei echipe…..da, recunosc, ca meciurile INTERNATIONALE imi plac in mod deosebit si de aceea, impreuna cu grupul meu de prieteni mergem de cate ori avem ocazia sa vedem echipe straine (fie de club, fie nationale). este simplu, ne place fotbalul.
    dar cred, ca n-ar trebui sa te deranjeze acest fapt, intrucat, nu mergem pe banii tai si cu atat mai putin nu tre’ sa ne tii tu evidenta unde mergem si ce meciuri vedem.
    odinioara, eram nelipsit la meciurile internationale ale Sportului….dar asta este alta poveste.
    cam atat si sincer, m-am cam plictisit sa-ti dau tie explicatii….desi, n-am nicio obligatie fata de tine.
    daca ai inteles, bine, daca nu, ai o problema.

dragos
    Member

steaua s-a calificat de pe locul 1, insa, a avut si noroc la Copenhaga !
    in fine, un rezultat pozitiv, desi, danezii au pierdut calificarea la “mustata” in fata nemtilor de la Stuttgart.

sunt surprins de victoria lui Molde la Stuttgart @-)
    nemtii pareau ca si-au revenit si puteau spulbera tot……

07Ex
    Keymaster

Da, si pe mine m-a surprins infrangerea nemtilor acasa cu Molde.

Viewing 15 posts - 136 through 150 (of 186 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.