UEFA Europa League

Home Forums General Football Fotbal Extern / World Football UEFA Europa League

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 186 total)
  • Author
    sircos
    Member

pai, tocmai ! ocupa un loc degeaba L-)

dragos
    Member

decizie blanda……meritau excluusi vreo 3-5 ani, ca sa nu mai traga la campionat/cupa.
    iar amenda trebuia muult mai mare (sa-i usture) :-w :-ss @-)

sircos
    Member

subscriu ! :-B

07Ex
    Keymaster

Ieri am lucrat de acasa si deci am putut sa ma uit la meciurile din Champion’s League. Meciul Fiorentina – Sporting nu m-a impresionat deloc, dar meciul Apoel – FC Copenhaga a fost superb. Nici n-am stiut ca cipriotii au o asemenea echipa buna. Bravo lor pentru calificarea in grupele ligii.

cameliu
    Member

RESPECT DINAMO!

De la meciul cu Brondby incoace nu s-a mai intamplat asa ceva!

Raman la convingerea ca de la 0-2 nu se calificau…
    Faza cu suporterii, decizia UEFA i-a supermotivat!

BRAVO!

4 echipe in grupe in Europa Ligue! una in CL!

@cameliu wrote:

RESPECT DINAMO!

De la meciul cu Brondby incoace nu s-a mai intamplat asa ceva!

Raman la convingerea ca de la 0-2 nu se calificau…
    Faza cu suporterii, decizia UEFA i-a supermotivat!

BRAVO!

4 echipe in grupe in Europa Ligue! una in CL!

Pacat insa de Vaslui,eu chiar trageam nadejde ca va reusi surpriza de a-i elimina pe infumuratii aceia.Din pacate au primit 3 goluri intr-un interval de 20 de minute.Au incercat sa joace la fel ca si in meciul retur cu Omonia la 0-0,dar din pacate de data asta nu le-au mai reusit.

Desi nu prea inghit pe Dinamo,am tinut cu ei in meciul de asta seara si sunt bucuros ca au reusit aceasta performanta neasteptata si demna de toate laudele.Acum sa speram ca vor iesi macar 2 echipe din grupele Europa League.

HAI ROMANIA!

07Ex
    Keymaster

Intr-adevar, Dinamo a jucat super motivat si s-au calificat. Respect!

dragos
    Member

Un asemenea meci/rezultat se intampla o data la 10 ani…..oricum, am tinut cu romanii
    JOS PALARIA !!! :ymparty: :ymapplause: :ymparty: :ymapplause: :ymparty: :ymapplause:
    speram, ca in grupe sa facem puncte si de ce nu, sa mergem in primavara europeana. :ymapplause:

cameliu
    Member

Seara in care s-au adunat puncte… 6 / 6= 1 punct mai mult la coeficientul uefa.

shtoia de-a dreptul dezamagitoare. in rest jos palaria!

07Ex
    Keymaster

Intr-adevar, in afara de Steaua, care ar fi putut mai mult, restul echipelor romanesti au fost la inaltime.

MarcAntoniu
    Member

@07Ex wrote:

Intr-adevar, in afara de Steaua, care ar fi putut mai mult, restul echipelor romanesti au fost la inaltime.

Ieri seara echipele romanesti nu au primit niciun gol in UEFA Europa League !! :ymapplause:

dragos
    Member

@cameliu wrote:

Seara in care s-au adunat puncte… 6 / 6= 1 punct mai mult la coeficientul uefa.

shtoia de-a dreptul dezamagitoare. in rest jos palaria!

steluta sa zica merci, ca nu i-au trosnit serifii :)) =)) :))
    saracu’ bergodi – nepotrivire de caracter si…..l-a debarcat.
    in rest, bravos echipelor romanesti care nu s-au facut de ras !!! :ymapplause: :ymapplause: :ymapplause: :ymapplause:

Stima pentru echipele romanesti care au adus puncte pentru Romania,mai ales Timisoarei;sincer, nu ma asteptam sa plece cu vreun punct de pe Amsterdam Arena,dar au dovedit inca odata ca eliminarea detinatoarei Cupei Uefa nu a fost una intamplatoare.Si eu sunt de asemenea dezamagit ca voi toti de prestatia Stelei;nu prea ii vad bine in Europa League daca nu se vor mobiliza exemplar.

07Ex
    Keymaster

@Ace of Spades wrote:

Si eu sunt de asemenea dezamagit ca voi toti de prestatia Stelei;nu prea ii vad bine in Europa League daca nu se vor mobiliza exemplar.

Steaua mai intai trebuie sa-si rezolve problemele interne si pe urma cred ca vor avea succes si la meciurile din campionat, cupa si Europa League. Cred ca toate scandalurile astea cu Becali, Bergodi, cu fanii ii afecteaza si pe jucatori. Din pacate, cu cine sa te intelegi, cu Becali?

dragos
    Member

poate deseara reusim sa adunam multe puncte in UEFA :-? :-?
    avem dubla confruntare turco-romana (doar stim lectia: parjolim culturile, otravim fantanile etc)

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 186 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.