Unirea Urziceni

Viewing 7 posts - 16 through 22 (of 22 total)
  • Author
    dragos
    Member

eu i-as retine pe curca, rusescu, apostol……eventual si autocarul (ca sa avem piese de schimb pt al nostru :D )

dragos
    Member

ahhh, pe rusescu l-a luat steaua…….atunci noi ne vom orienta catre epaminonda si semedo ;)
    deh, curca se intoarce la “caini”

dragos
    Member

asadar, urziseniul urmeaza calea “fc national”……au fost candva campionii romaniei si apoi au sucombat.

@dragos wrote:

asadar, urziseniul urmeaza calea “fc national”……au fost candva campionii romaniei si apoi au sucombat.

Din cate stiu eu, FC National nu a castigat campionatul niciodata….a fost aproape acum cativa ani sa ia titlu,dar au pierdut in ultima etapa si astfel au iesit pe locul doi.Oricum,pacat ca astfel de echipe frumoase,ce intr-adevar au jucat numai in teren,se desfiinteaza in felul acesta,pe cand echipe mafiote ca Steaua,Dinamo sau CFR continua.Sa speram ca Sportul nu va ajunge niciodata in aceasta postura :-ss .

dragos
    Member

@Ace of Spades wrote:

@dragos wrote:

Din cate stiu eu, FC National nu a castigat campionatul niciodata….a fost aproape acum cativa ani sa ia titlu,dar au pierdut in ultima etapa si astfel au iesit pe locul doi.

asa este, insa sa nu uitam ca, Progresul este castigatoarea unei cupe a romaniei.

dragos
    Member

asadar, ieri inevitabilul s-a produs: UNIREA Urziceni nu mai exista….s-a desfiintat. Amin.
    :(( :((

Giani
    Member

Dat fiind faptul ca echipa Unirea Urziceni a disparut complet din peisajul fotbalistic, propun inchiderea si arhivarea topicului.

Viewing 7 posts - 16 through 22 (of 22 total)
  • The topic ‘Unirea Urziceni’ is closed to new replies.