Valentin Ioviţă 23.01.1984

Home Forums Archive Foste glorii / Past Players Valentin Ioviţă 23.01.1984

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 103 total)
  • Author
    dragos
    Member

exista o regula in toata lumea fotbalistica: cand echipa joaca si are rezultate, la stadion vin si suporterii….ceea ce nu se intampla cu echipa noastra, de foarte mult timp; este trist, dar adevarat.
    din pacate, de ceva vreme, la aceasta stare precara a clubului conducerea are partea ei de vina…..
    eu la acest aspect trist m-am referit.
    si inca un aspect: conducerea nici macar nu (re)cunoaste acest site
    (pe care ziarele de sport, l-au oficializat)…Pacat!!
    oricum, mai sunt si alte aspecte pe care oficialii clubului le ignora, dar….
    noi sa fim sanatosi!!!!!!

ultrasro
    Member

Din cauza drumului plin de gropi din Bucuresti (aka zdruncinaturi la greu cand mergi cu masina, Maxim a fost cel care l-a dus cu masina) lui Iovita i s-a desfacut partial operatia, avea sangerari, asa ca l-au internat din nou in spital, ca sa stea linistit si sa evite zdruncinarile pana cand se sudeaza ca lumea cicatricea.

Ultras
    Member

Dupa cu stiti Iovita este internat din nou la Urgenta. Ovidiu a vorbit cu el la telefon si doctorii nici nu se uita la el sau se uita ciudat cand le spune ca este fotbalist (pentru ca nu are bani de o atentie). Propun ca cine poate sa dea cate 100.000 lei. Propun ca Ovidiu sa ii stranga asa ca cine se ofera sa il sune (0745.690.824). Ii strangeam eu dar mi-a murit bateria la telefon dupa ziua de azi. Bineinteles eu deschid licitatia cu prima suta.

Radu Dobrin
    Member

exista cumva si vre-un cont in vre-o banca pentru noi cei de afara? sau poate cineva sa dea pentru mine…si o rezolvam in iulie cind vin acolo? Alta alternativa ar fi si sa pun banii si in plic daca imi da cineva adresa?

Ultras
    Member

OK, pun eu pentru tine
    ne vedem la vara

ultrasro
    Member

Iau salariul abia vineri. Eu ma duc azi sa-i dau o sticla de Teachers la doctor. Ajung pe la 7 la spital. Astia sunt in stare altfel sa-i uite ceva inauntru, vreo pensa, doamne fereste.

cameliu
    Member

Si eu as pune da nu stiu cum sa va trimit banii. Cind vin vara sau de sarbatori acasa nu trec prin Bucuresti.
    Eventual puneti si pentru mine si ma inteleg cumva poate cu Razvan cum sa vi-i trimit.

Ultras
    Member

In regula, dar mai multi de doi nu pot credita (mi-a dat nevasta-mea niste bani azi)

Radu Dobrin
    Member

mersi!…daca imi dai o adresa ii pun in plic direct si ii ai in max o saptamina

Ultras
    Member

Ion Manolescu nr.4 bl.131 sc.3 ap.138 sector 6 Bucuresti

dragos
    Member

si eu vreau sa ajut.

Radu Dobrin
    Member

si numele e, banuiesc, Florin Alboiu?..:)

Ultras
    Member

exact

As ajuta si eu cu ceva, dar din pacate in momentul de fata nu am cum. Oricum in viitor ramane de vazut… peste cam o saptamana si ceva s-ar putea, nu cu mult, dar oricum ar fi o mana de ajutor.

Anonymous
    Member

Radu … stai bai linistit ca pun io si pentru tine si daca vrei si pentru celalat “suedez” … shi va intelegeti voi in Suedia

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 103 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.