Valentin Ioviţă 23.01.1984

Home Forums Archive Foste glorii / Past Players Valentin Ioviţă 23.01.1984

Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 103 total)
  • Author
    Tavi
    Member

Guestu’ de mai devreme eram eu

Radu Dobrin
    Member

aha…ok atunci. Florin, o sa dea Tavi pentru mine (ca de el nu scap oricum la vara :))…si vezi tu daca mai e cineva care are nevoie de ajutor

ultrasro
    Member

Este foarte slabit, deoarece a pierdut mult sange, operatia a fost destul de larga si eu cred ca va dura cel putin 5 luni pana va putea juca din nou!

Cu un doctor am terminat mai ramene celalalt si asistentele. E destul de dificil pentru el, deoarece nu are inca contract de profesionist, iar Siman nu a stiut sa-l sune macar.

El a fost injunghiat in doua locuri, are o intepatura adanca in spate si una pe abdomen. In cele 9 ore pana l-au operat a facut un cheag de sange in stomac, operatia fiind zic eu foarte mare. Cicatricea este in cruce cu dimensiunea de circa 15×18 cm. Exact pe mijlocul abdomenului. A fost la un pas de moarte, iar criminalii care au facut asta (pasibili conform legii de 15 ani de inchisoare) sunt in continuare in libertate.

Poate trecem maine sa-i ducem ceva la spital.

Anonymous
    Member

Unde e internat si cand sunt ore de vizita? Cred ca as putea merge la el miercuri sau joi. Din pacate, sunt cam lefter si astept leafa de sapt. viitoare, asta a propos de cheta. Nu vreau sa chiulesc.

ultrasro
    Member

Este destul de nasol sa stai in spital, eu simteam ca ma imbolnavesc daca stau mai mult de 15 minute. Brrrrr!

ultrasro
    Member

Scuze daca sunt indiscret….

nicu
    Member

Vreau sa trimit si eu ceva. E ok daca ii trimit prin posta lui Florin?
    (e singura adresa care a aparut pe forum).
    Intr-o saptamana ar trebui sa ajunga. Max 2 daca intarzie posta.

ultrasro
    Member

Oricum am reusit sa facem rost de telefomul lui Iovita si daca are probleme cu banii il vom ajuta daca Siman nu observa ca baiatul era sa moara acum o saptamana!

Ultras
    Member

e in regula. Chiar daca ajung tarziu, ma gandesc sa constituim un fond de rezerva pentru situatii deosebite, precum aceasta, iar in momentul in care constituim asociatia il transferam pe aceasta. Ce parere aveti?

nicu
    Member

Perfect.
    Tx
    FORZA SPORTUL

ultrasro
    Member

Cautam juniori talentati pentru echipa si le facem contract cu ASSS.

Ultras
    Member

nu-i o idee rea dar asta presupune anumite sume pentru ai putea ajuta cu adevarat, cel putin la inceput pana vindem primul contract

ultrasro
    Member

Cred ca are nevoie de ceva medicatie de refacere pentru ca arata destul de daramat!

cameliu
    Member

O sa trimit si eu prin Posta pe adresa lui Florin!

Mergem tata, la ce ora si unde ne intalnim?

Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 103 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.