Valentin Ioviţă 23.01.1984

Home Forums Archive Foste glorii / Past Players Valentin Ioviţă 23.01.1984

Viewing 13 posts - 91 through 103 (of 103 total)
  • Author
    Anonymous
    Member

OK , am gasit .
    maine dimineata ma ocup.

ultrasro
    Member

Cand am vorbit cu Iovita la spital mi-a zis ceva de genul ca el o sa ramana singurul la echipa care a jucat ca titular in Divizia A daca cadem in B. Adica probabil ca restul jucatorilor vor pleca daca devin liberi de contract!

Giani
    Member

Trecand peste lipsa de caracter a jucatorilor, care astfel au demonstrat ca nu ii intereseaza decat banii, nu comentez. Se comporta de parca Siman si-ar fi bagat mingea in poarta in cele doua meciuri cu Brasovul. Probabil ca tot Siman a ratat patru ocazii in 15 minute (la 1-0) in Groapa. Si tot Siman a lasat bulevarde in aparare la meciul cu Dinamo din Regie. Siman a demonstrat cu asta ca nu e un un manager: pentru astfel de rezultate dezastruoase ar fi trebuit sa prevada in Regulamentul de ordine interioara si in contracte amenzi si penalizari salariale. Si sa-i fi vazut atunci ce ar mai fi mancat terenul, ca sa nu fie arsi la buzunare.

07Ex
    Keymaster

@ultrasro wrote:

Cand am vorbit cu Iovita la spital mi-a zis ceva de genul ca el o sa ramana singurul la echipa care a jucat ca titular in Divizia A daca cadem in B. Adica probabil ca restul jucatorilor vor pleca daca devin liberi de contract!

Deci incepand cu sezonul urmator Iovita va fi singurul titular din actuala echipa deoarece doar o minune ne mai desparte de divizia B. Chiar si asa in divizia B, daca nu avem macar 6-7 jucatori de valoare nu vom rezista deoarece juniorii nu pot face fata nici macar nivelului diviziei B.

Ultras
    Member

Cameliu, ieri am primit scrisoarea cu banii

ultrasro
    Member

A facut azi o tomografie si a rezultat ca trebuie sa se lase de fotbal. E vorba de o anomalie in circulatia sangelui prin inima!

Cainele
    Member

Pacat de baiatu’ asta la cate belele a avut a mai aparut una.
    P.S. Poate sa joace pe semnatura 💡

dragos
    Member

saracu’, pacat ca s-a irosit o tanara speranta!!!
    SANATATE!!!!

Ultras
    Member

Sper sa nu ajungem sa avem peluza Valentin Iovita! Bateti in lemn!!!

Tavi
    Member

Sanatate Iovita! Dumnezeu e mare … poate ca injunghierea a condus la o analiza medicala mai atenta de care poate n-ar fi avut parte in conditii normale … asa ar putea sa evite un accident de tip Vrabioru Misha Klein …

Cainele
    Member

si de ce nu “UNICUL CAPITAN” – Catalin HALDAN?

07Ex
    Keymaster

Pacat de Iovita deoarece cine stie, poate ajungea jucator mare!!!

dragos
    Member

in prezent joaca la Dunarea Galati, dupa ce a evoluat destul de mult la Gloria Buzau.

Viewing 13 posts - 91 through 103 (of 103 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.