Valentin Negru 04.09.1982

Home Forums Archive Foste glorii / Past Players Valentin Negru 04.09.1982

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 52 total)
  • Author
    ultrasro
    Member

El este singurul fata de care Siman nu are datorii, deci sa fim mandri de el. In jurul lui se vor aduna ca plaiesii lui Stefan ceilaltii jucatori ce trebuie sa lupte in mlastinile diviziei B: Iovita, Curelea, Oae, Ratiu, Nicolae, Voicila si Dedu.

Ultras
    Member

Poate facem o cheta pentru Negru, in speranta, ca asa o sa-l ia acasa Dinamo, pentru ca el oricum este “caine”

@ultrasro wrote:

El este singurul fata de care Siman nu are datorii, deci sa fim mandri de el. In jurul lui se vor aduna ca plaiesii lui Stefan ceilaltii jucatori ce trebuie sa lupte in mlastinile diviziei B: Iovita, Curelea, Oae, Ratiu, Nicolae, Voicila si Dedu.

Daca si Negru ii cerea bani lui Siman, atunci imi depuneam si eu memoriu la liga …poate primeam si eu bani ca suporter care am suferit atat de pe urma erorilor din aparare. 😆

07Ex
    Keymaster

Pai deci sa inteleg ca si daca Siman le va da jucatorilor banii restanti ei tot vor pleca? As intelege daca Dinita, Paduret si Irimia n-ar vrea sa mai joace in B si si-ar gasi alte echipe, dar nu vad dece ceilalti jucatori ar pleca de la noi. In fond ce are daca Bucur & co. joaca in B un an dupa care revin in A acolo unde le este locul?

adi
    Member

buna idee, hai sa ne depunem si noi memorii ca sa mai luam ani pentru asociatie :D
    nu cred ca vor pleca atatia jucatori, pentru ca nu cred ca decat putini vor avea unde sa plece la mai bine, deci sunt optimist.

ultrasro
    Member

Al treilea jucator transferat la Rapid….

Ciubotariu, Galamaz si Negru deci…. 😯

Ultras
    Member

Ciubotariu am auzit ca se intoarce. Sper ca nu e o gluma plecare lui Negru.

ion
    Member

nu pling dupa ‘Negru de suparare’ dar nu pot sa nu observ ca ne-am cam vasaliat fata de rrrapid!

Ultras
    Member

Nu pricep in ce consta “vasaliatul” fata de rapid. Pentru ca Vasile ia niste bani frumosi de la Giovani? Sa fim seriosi! Ce echipe ar fi dat acesti bani? 200.000$ pentru Galamaz (+ 20-30% din contract), 150.000$ pentru Negru (+20%) si 50.000$ pentru Petrescu. Singura afacere proasta este plecarea lui Cezar Zamfir. Parerea mea!

PS. Mai tineti minte meciul cu Dinamo terminat cu scorul 5-6? Cat ati fi dat atunci ca sa dispara din lot Negru si Galamaz? Sile a luat bani! 😈

cameliu
    Member

Daca noi am luat pe Galamaz tot atit cit a dat Steaua pe mult vehiculatul Dica trebuie sa fim multumiti.
    Insa ce va face Siman cu banii?
    Macar restantele la jucatori sa le plateasca.

Sandoi ameninta ca vom avea viata grea cu ei!
    Daca pleaca si Bucur cum se vehiculeaza e cam nasol…

Aducerea lui Balint a fost cea mai buna solutie. Sa vedem ce-o fi.

Ce se mai aude? Unde jucam returul?

Ar fi bine sa-l sprijiniti pe Ion si sa va intilniti cu Tomescu. Batrin cum e, mai stie el cite ceva…

Ultras
    Member

Ovidiu zicea ceva ca le-ar mari contractele. Pentru Gigel cred ca Giovani va trebui sa scoata cel putin 500.000$ (+ 40-50% din contract)

dragos
    Member

pacat ca a plecat si el…….se zvonea ca ciobi se va intoarce, caci nu mai are loc acolo……insa ciobi nu-i o pierdere…….AR FI TIMPUL SA SE OPREASCA EXODUL!!!!!

Ultras
    Member

Daca pleca Mazilu pe 400.000$ poate sa mai continue un pic 😈

ion
    Member

de ce ne prefacem ca nu vedem ce se intimpla?
    Pe galamaz nu am luat decit 50000 pina acum …Mare afacere ce sa spun!
    sint curios cind se vor plati banii!Pe negru o scrie 150000 dar sa vedem cind vor fi platiti…Din prosport se lucreaza acum la Bucur …Panduri se intaresc iar noi oferim la vinzare tot ce se poate…Curios sint desi nu ar trebui sa vedem ce se-ntimpla cu banii.ajung si la jucatori?Iar prin vasaliare inteleg faptul ca rrrrrrrrrapid ia ce vrea, cind vrea si face ce vrea cu jucatorul iar de platit plateste cind poate.Nu la fel s-a procedat si cu alte echipe asta e sigur.Faptul ca in urma cu citeva zile siman a promis ca nu va mai vinde nici un jucator e iarasi un lucru urit.Repet nu pling dupa Negru …Aici e vorba de cum se face treaba…si tocmai il iertasem pe siman…

Ultras
    Member

Decat sa ne intarim precum Pandurii cu jucatori de genu’ Tibi Lung, Verdes si Miclea mai bine mai promovam 3-4 de la juniori. Oricum Nicola, Dedu si Toma nu prea aveau loc. Mai e si Mladenovici.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 52 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.