Valentin Negru 04.09.1982

Home Forums Archive Foste glorii / Past Players Valentin Negru 04.09.1982

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 52 total)
  • Author
    Ultras
    Member

Daca face saltu’, il va face ca sa-l faca “afara”. Ca asta e sistemu’. Ca si in cazul lui Galamaz.

Cainele
    Member

@Ultras wrote:

Daca face saltu’, il va face ca sa-l faca “afara”. Ca asta e sistemu’. Ca si in cazul lui Galamaz.

Galamaz??????????????
    a plecat afara????????????
    😯 😯 😯

Ultras
    Member

Vali Negru s-a accidentat la glezna stanga si va lipsi aproximativ o luna.

dragos
    Member

va pierde un derby; insa se va reface……si-atunci sa te tii!!!!

dragos
    Member

daca nu s-ar fi accidentat, ar fi fost chemat la lotul national, insa in ultima clipa s-a ales varianta : Lungu de la farul……..eee, sanatos sa fie caci timp are berechet……

razvanR
    Member

Negru a marcat ca un nebun din 11m cu Hertha Berlin tragand incet pe mijlocul portii !!!

Eu nu-mi aduc aminte ca Negru sa fi batut vreun 11m cat a jucat la Sportul.

De la jalon in meciul pierdut cu 6-5 in fata lui Dinamo, a ajuns vedeta ieri.

Sportul are vreun procent la un eventual transfer la Real Madrid?

Ultras
    Member

Nu stiu daca a pastrat Siman vreun procent, da’ sigur Negru a tras tare de-a rupt plasa… 😈

ashone
    Member

@razvanR wrote:

Negru a marcat ca un nebun din 11m cu Hertha Berlin tragand incet pe mijlocul portii !!!

Eu nu-mi aduc aminte ca Negru sa fi batut vreun 11m cat a jucat la Sportul.

De la jalon in meciul pierdut cu 6-5 in fata lui Dinamo, a ajuns vedeta ieri.

Sportul are vreun procent la un eventual transfer la Real Madrid?

asta ma gindeam si eu: rahatu asta de negru ne-a mincat meciul cu dinamo cind eram calare pa situatie si la dinamo ando era cu morcovu infipt de nu se mai vedea iepurele…si acu e mare scula de fotbalist! nu prea am injurat eu jucatorii plecati din regie ca s-au dus sa-ai asigure viitorul ceea ce mi se pare normal,dar asta ne-a vindut ca un nenorocit,mai tineti minte in presa de atunci a aparut ca ando a vorbit cu unii la telefon inaintea meciului…DIXIT!

Ultras
    Member

Valentine, ce rusine sa fii caine! Si acu lucrator la sine, Valentine!

dragos
    Member

lucescu jr. declara ca, astepta momentul ca el sa marcheze atunci cand l-a introdus in teren…..mai sa fie: o fi fost vreun mediu !!!

cameliu
    Member

Negru, oferit lui Şiman

După meciul de la Iaşi, Copos s-a enervat cel mai tare pe Vali Negru. Surse din anturajul său povestesc că deja de pe drumul spre Bucureşti l-a sunat pe Vasile Şiman şi l-a întrebat dacă nu are nevoie de un mijlocaş, că i-l cedează pe Negru gratis. Nu e prima dată cînd principalul acţionar îşi manifestă nemulţumirea faţă de acest jucător. De mai multe ori a spus că nu are valoare de Rapid şi i l-a propus finului de la Sportul Studenţesc.

07Ex
    Keymaster

Negru juca bine pe vremea cand era la noi. Nu stiu ce s-a intamplat cu el. Eu cred ca ar fi bine daca s-ar intoarce. Acum avem nevoie de cat mai multi jucatori experimentati, chiar daca nu au valoarea pe care am vrea noi s-o aiba.

Giani
    Member

Negru mijlocas in B ar fi mult mai bun decat Negru rezerva in prima liga. Singura aparteneta a lui fata de mocirla de langa sine este o hartie, dar cand vine vorba de Sportul lucrurile se schimba. Cred ca ar prinde bine venirea lui, mai ales pe gratis.

dragos
    Member

dupa ce s-a antrenat cu Rapidul, in perioada de vara, acum a semnat cu Poli Iasi.

sircos
    Member

@dragos wrote:

dupa ce s-a antrenat cu Rapidul, in perioada de vara, acum a semnat cu Poli Iasi.

iar acum s-a dus gratis la … branesti ! X( :ymtongue:

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 52 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.