Vasile Siman

Viewing 15 posts - 301 through 315 (of 427 total)
  • Author
    dragos
    Member

@Giani wrote:

Nu conteaza daca acest club este SA sau SRL. Important este ca acest basarabean, ucrainian sau ce o fi, sa plece odata. Si-a recuperat banii, este liber sa ne lase in pace. Chiar il rog respectuos sa o faca, si asta cat mai repede posibil.

bine zici……..corect gandesti.

Zibling
    Member

Usor de spus. Sunt curios pe mana cui vom ajunge in cca 5, 10 ani. Ca doar nu va ramane Siman sef pe tarla in continuare?!?!

rapid19pancu
    Member

ma dragos ma tu nu intelegi….de ce e razvan lucescu asa suparat pe copos daca copos i-a indeplinit toate conditile ??? daca a cumparat jucatori de la sportul asta inseamna la tine ca sunt jucatori buni ??? da exemple de jucatorii pe care i-a cerut razvan sa vad daca sunt mai mult de 5 si dupa iti dau si eu exemple de jucatori pe care i-a cerut si nu au fost adusi :?

dragos
    Member

@rapid19pancu wrote:

de ce e razvan lucescu asa suparat pe copos daca copos i-a indeplinit toate conditiile

te referi aici, la vremurile cand rapidul a ajuns in sferturile cupei uefa ???

@rapid19pancu wrote:

daca a cumparat jucatori de la sportul asta inseamna la tine ca sunt jucatori buni ???

sa inteleg, ca sportul “produce” numai jucatori mediocrii sau cum ????

hai, ca nu are rost sa mai dezbatem pe tema asta, ca tu nu intelegi…..ai o varsta frageda………

Giani
    Member

Pancule, zi-mi daca esti nemultumit, ca rapidist, de jocul lui Lazar. Zi-mi cate puncte a adus Mazilu in acest sezon pentru liderul la zi al primei ligi. Daca ti se pare ca acesti doi jucatori nu au fatza de Rapid, fa o petitie lui copros sa ii transfere la Steaua in iarna, ca daca nu are utecistul pretentii exagerate ii ia jiji instant. Si le mai si gaseste loc in echipa. Lasa odata prostiile, ca daca nu exista cumetria dintre Siman si copros, ati fi platit pe ei triplu, si oricum investitia ar fi meritat.

Zibling
    Member

@Giani wrote:

Pancule, zi-mi daca esti nemultumit, ca rapidist, de jocul lui Lazar. Zi-mi cate puncte a adus Mazilu in acest sezon pentru liderul la zi al primei ligi. Daca ti se pare ca acesti doi jucatori nu au fatza de Rapid, fa o petitie lui copros sa ii transfere la Steaua in iarna, ca daca nu are utecistul pretentii exagerate ii ia jiji instant. Si le mai si gaseste loc in echipa. Lasa odata prostiile, ca daca nu exista cumetria dintre Siman si copros, ati fi platit pe ei triplu, si oricum investitia ar fi meritat.

Mult prea adevarat. Singurul duo sportist, care chiar a rupt gura targului. Iar daca Rapidul smulge macar 1p. in Ghencea, giulestenii vor lansa pretentii la castigarea titlului.

rapid19pancu
    Member

eu nu m-am referit ca sunt mediocrii chiar mai mult mazilu este un atacant foarte bun de gra portii dar cam chinuit de accidentari…mie imi plac jucatorii sportului dar vreau sa ma refer la faptul ca copos nu i-a dat mana libera lui razvan lucescu…de exemplu el si-l dorea mult pe surdu sau pe pancu de finitiv sau sa nu plece daniel nicolae…cand o da altcineva atatea goluri cate a dat NICO si BUGA pt Rapid in Europa atunci poti sa consideri ca sunt jucatori buni..iar rapidul o sa scoata cel putin 1 punct in ghencea..pt ca au o echipa valoroasa…iar in legatura cu jucatorii de la sportul in derby nu cred ca va juca vreunul din ei :( 😥 nu a zis nimeni ca sportul produce jucatori mediocrii eu m-am referit la faptul ca daca a adus jucatori de la sportul nu inseamna ca i-au indeplinit toate conditile lui razvan lucescu …sunt multi fotbalisti pe care el si i-a dorit dar copos s-a ,,zgarcit” … oricum ne certam degeaba sa o lasam balta 😉

Giani
    Member

Mazilu este mai mult rupt pentru ca ati fost frustrati de blaturile lui fecali. Si primul frustrat a fost chiar fostul vostru “mare cacatant” si “antrenor secund”, Viorrel Moldovean. Ala l-a omorat pe Balan, tot el i-a aranjat si piciorul lui Mazilu. Pentru ca acest individ nu este mai mult decat o bruta, bine ca s-a prins si utecistul in timp util si i-a dat un sut unde merita.

rapid19pancu
    Member

ah..comunistul de la Rapid a mai facut o noua victima cu numele de CRISTIANO BERGODI …mie ca antrenor mi-a placut de Rednic dar sunt de parerea ca nu trebuia sa se desparta in acest fel de Bergodi…trebuia sa se desparta in iarna de exemplu…

Giani
    Member

Bergodi a fost un cretin si s-a vazut la dubla cu Nuernberg. Il baga pe alcoolicul de Boya (o fi iute sau dulce :D ?) care nu misca nimic, si il tine pe Mazilu pe bara. Cum au intrat Lazar si Mazilu pe teren s-a vazut schimbarea in joc; dar la 1-2 cu nemtii pe teren propriu e mai dificil sa ajungi la finalizare. Si pana la urma, daca nu a fost Mazilu, a reusit Lazar sa mai salveze din onoarea giulestenilor.

Daca tot e Mazilu atat de slab, te rog sa contabilizezi cate situatii periculoase a realizat Boya la 1-0 si cate a reusit Mazilu la 1-2. In conditiile in care fostul nostru atacant a jucat mult mai putin decat camerunezul.

rapid19pancu
    Member

heiiii .. 😆 si bozovic e alcolic dupa parerea ta ? sa fim seriosi … cel mai bun jucator de banda stanga din tara este BOZOVICI si dupa el prietenul meu TARNACOP….il laud si eu umpic pe tarna..dar chiar mi-a placut cum a jucat in meciul cu noi…eu zic ca a fost omul meciului…a jucat fundas si cu toate acestea a fost foarte periculos pt poarta noastra…

Zibling
    Member

De ce te aprinzi, rapidistule? Giani a vorbit despre Boya, iar tu despre Bozovici. Ce bine va intelegeti voi 2 😆

rapid19pancu
    Member

😆 mey…amandoi cica sunt ,,spaima sticlelor de vin” cand s-a intamplat ce s-a intamplat cu Boya si cu escapadele sale si Bozovic era pe acolo daia ma refeream si la el ;)

Zibling
    Member

Eh, atunci nu ma mai bag, deoarece nu stiu cu ce se ocupa jucatorii Sportului in timpul liber, daramite alti fotbalisti.

Giani
    Member

Pancule, nu m-am legat de Bozovic pentru ca el a jucat, chiar daca a speriat sticlele de vin impreuna cu jucatorul camerunez. Pana la urma nu conteaza viata extrasportiva daca jucatorul da totul pe teren, si inca in mod eficient. Sa nu uitam ca si regretatul Gicu Dobrin era celebru pentru afinitatile sale in acest sens, si totusi nu cred sa fi existat un jucator mai valoros decat el pe plaiuri mioritice.

Viewing 15 posts - 301 through 315 (of 427 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.