Word Cup 2010 – Africa de Sud – Preliminarii

Home Forums Archive Arhiva Fotbal / Football Archive Word Cup 2010 – Africa de Sud – Preliminarii

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 92 total)
  • Author
    07Ex
    Keymaster

Dupa cat de “bine” merg nationalele noastre, sunt convins ca acest subiect pe forum va fi incheiat curand. De calificat nu ne vad calificati asa ca nu cred sa fie nevoie de un alt subiect pe aceasta tema. 😆

adso
    Member

zboara pitZurca

dragos
    Member

am castigat meciul, am invins pescarii, politistii, barmanii etc.etc 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆
    ce RUSINOASA victorie !!!
    vai, ce meci plictisitor;
    parca am revazut meciuri din anii ’40-’50 !!!!!
    OLD BOYS !!!!!!! 👿 👿 👿 👿
    boshorogi bashinoshi !!!!
    sandu porcu’ & lingaii p(r)ulea + vulpescu !!! huuuooooo !!!

cameliu
    Member

Am fost fenomenali, ce vreti!? Ne-am aparat eroic de-a dreptul ultimele 10 minute. Un rezultat maret ce ne ofera sanse reale pt locul 5!!!

07Ex
    Keymaster

Hai ca sunteti rai. A castigat trupa lu’ Piturca 3p in Feroe? 😆

dragos
    Member

dupa cum jucam (stilul anilor ’50) avem REALE SANSE pentru locurile 5-6 !!!!
    lituania, franta, austria raman favorite.
    hai feroe !!!!!! 8) 😆
    oare cat mai sta pe banca Piti ???

Zibling
    Member

Eu zic ca Franta si Serbia se vor bate pt locul 1, iar Lituania va lua mai mult ca sigur locul 2 in aceasta grupa. Ne-a venit si noua randul sa mai obtinem un loc 3 intr-o grupa de calificare. Poate asa mai revin romanasii nostri cu picioarele pe pamant! Salariile lor de la cluburile din strainatate tin de foame, dar nu tin si loc de onoare!

cameliu
    Member

@Zibling wrote:

Eu zic ca Franta si Serbia se vor bate pt locul 1, iar Lituania va lua mai mult ca sigur locul 2 in aceasta grupa. Ne-a venit si noua randul sa mai obtinem un loc 3 intr-o grupa de calificare.

Ceva nu prea merge aici… Pai daca noi luam locul 3, tu zici ca Lituania ia sigur 2, iar Franta cu Serbia se lupta pt 1, cine termina pe 4???
    Sa nu uitam totusi de tot Austria… in situatia in care nu ne imbunatatim VIZIBIL jocul, eu cred ca locul nostru va fi cam 5! Si asta obtinut cu greu in urma victoriei eroico-istorice din Feroe!

adso
    Member

eu zic ca exagerati :P
    💡 ne calificam

dragos
    Member

@adso wrote:

eu zic ca exagerati :P
    💡 ne calificam

in ce an si la ce turneu finaal ?? 😆 😆

dragos
    Member

dupa meciul cu franta, piti va antrena BARA !!!
    ps: asta stire: luxemburg a batut in elvetia !!!! 😆 😆 😆 😆

Zibling
    Member

Luxemburg avea cota 67 la o victorie in Elvetia. Cine o fi avut tupeul sa faca bani dintr-o astfel de surpriza?

dragos
    Member

parca vad, ca maine ne jumulesc cocosii…..atunci, PITI – PA !!!!

Giani
    Member

Cocosii oricum ne jumulesc. Iar putzirca e prea nesimtit ca sa lase ciolanul din mana.

Radu Dobrin
    Member

@Giani wrote:

Cocosii oricum ne jumulesc. Iar putzirca e prea nesimtit ca sa lase ciolanul din mana.

si daca i-om bate pe infumurati? 😯 e drept ca dezavantajele sint ca ne mai pricopsim cu pizurca inca juma de an, plus “ce dreacu domne, nu vam zis io ca ie valoare in campionatu’ intern!” care va invada toate posturile tv in urmatoarea luna. (noroc ca nu prea e lasat de publicitatea interminabila… 😆 )

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 92 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.