www.fcsportulstudentesc.ro

Home Forums Online Support Pagina pe Internet / Website related www.fcsportulstudentesc.ro

Viewing 5 posts - 31 through 35 (of 35 total)
  • Author
    Zibling
    Member

Pai, este si logic. Site-ul lui Cazimir a tinut loc de site oficial, dar acum trebuie sa-i lasam pe cei de la club sa ne arate ca pot sa se ridice macar la aceeasi “inaltime”. Insa, noi suporterii (asa putini cum suntem) vom avea intotdeauna nevoie de un site propriu. Dupa cum zicea cineva – aici ne-am adunat prima data, aici vom reveni mereu !!!

Catalin
    Member

Supărătoare neglijenţa dovedită la redactarea comunicatului postat ieri pe site-ul oficial: litere mâncate, dezacorduri, exprimare greoaie…

http://www.fcsportulstudentesc.ro/?page=comunicate_de_presa&id=85

Nici măcar numele site-ului oficial al clubului nu este scris corect: ce naiba, am devenit FC Şprotul Studenţesc?!? X( Mai multă atenţie n-ar strica.

cristig
    Member

ai dreptate catalin si imi asum greseala cu sprotul, asa este cand nu te verifica cineva dupa…

Catalin
    Member

@cristig wrote:

ai dreptate catalin si imi asum greseala cu sprotul, asa este cand nu te verifica cineva dupa…

Nu mi-o lua în nume de rău, dar nu cred că trebuia să te verifice altcineva după. Era suficient să-ți mai citești o dată textul și greșelile ți-ar fi sărit în ochi. Până la urmă e vorba de un banal comunicat de presă, nu de o declarație de război sau de un tratat științific.

cristig
    Member

Nu mi-o lua nici tu in nume de rau dar cand vei publica texte de orice natura, vei intelege acest tip de erori…

Viewing 5 posts - 31 through 35 (of 35 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.