www.onlinesport.ro

Home Forums Miscelaneous Internet / Computer Games www.onlinesport.ro

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 65 total)
  • Author
    07Ex
    Keymaster

Vroiam doar sa va intreb care sunt aia de pe forumul Sportului Studentesc de pe http://www.onlinesport.ro, in afara de Ovidiu si Florin, care avand acelas ID ca si aici sunt usor de reperat. Sunt unii Gigel Bucur, Bianco Nero, samd, care toti par a tine cu Sportul.

ultrasro
    Member

Cred ca e vorba de Giani…. altii nu stiu…

Cainele
    Member

@ultrasro wrote:

Cred ca e vorba de Giani…. altii nu stiu…

Ce raspuns de lider e asta Ovidiu ? Ce naiba aveam pretentii la tine , om cu scoala , familie ,telefon, bani de taxi…

BIANCO_NERO sunt eu :)

Gigel Bucur este Giani……. celalalt gigel_bucur nu stiu cine este
    Felicitari caz pentru calitatea de moderator pe cele doua forumuri de la onlinesport

Cainele
    Member

George, George ,ne scrii si te iubim 😆

Giani
    Member

Gigel Bucur sunt eu. Celalalt gigel_bucur nu am idee cine ar putea fi. Dar la fitru baietii ne declara ca am fi identici. Dar e o problema: mesajele mele apar numai seara si chiar noaptea (inclusiv la ore “mici”), in timp ce gigel_bucur scrie pe la 10-11 dimineata, cand abia imi beau cafeaua acasa.

PS: multam pentru sprijin, Caz. Ai mare dreptate, nu merita sa ne certam cu ei, nu ai cu cine sa te intelegi. Plus ca dintr-o riposta a mea la acuzatia ca supravietuim pe baza de “proptele” topicul Pandurilor a ajuns sa aiba numar dublu de pagini fata de noi, big mistake! Sorry!!! Promit sa ma revansez.

07Ex
    Keymaster

@George Apostol wrote:

Felicitari caz pentru calitatea de moderator pe cele doua forumuri de la onlinesport

Merci! Eu sincer sa fiu nu am vrut sa fiu noderator insa webmasterul m-a propus deoarece cica as fi om linistit si nu ma iau la harta cu nimeni. Problema insa e ca nu prea am eu timp sa postez cat ar trebui la un forum atat de activ cum este ala.

Ultras
    Member

gigel_bucur e Gabi. Asta e un act de deconspirare a fostei Securitati ca politie politica! 😈

Giani
    Member

@Ultras wrote:

gigel_bucur e Gabi. Asta e un act de deconspirare a fostei Securitati ca politie politica! 😈

Paraciosule 😈 !!!

Gabi
    Member
    07Ex
    Keymaster

Gabi, topicul asta NU are nici o legatura cu echipa de fotbal asa ca NU trebuia pus pe forumul de fotbal. L-am mutat pe cel de suporter.

Gabi
    Member

Corect! La momentul respectiv nu mi-am dat seama:) Eram in plina batalie cu oltenii.

ultrasro
    Member

Nu se mai vedea om cu om de atata batalie, parca era in Golf….. 😯

:D Baieti cica cei de la Pandurii ne-au dublat forumul de pe onlinesport :)
    Eu am intrat si mi-am sters mesajele de la ei rezultatul numarul lor de pagini s-a redus cu una :) nu mai sunt 7 ci 6….. asa ca va sfatuiesc si pe voi sa stergeti defap sa inlocuiti mesajele voastre cu un mesaj de genul: :) :D sau HAI ROMANIA!!! ETC
    Sunt curios la cate pagini or sa ajunga

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 65 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.