www.onlinesport.ro

Home Forums Miscelaneous Internet / Computer Games www.onlinesport.ro

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 65 total)
  • Author
    Giani
    Member

Oltenii oricum nu mai vad nimic. Saracu’ pacala, a dat in para, crede ca gigel_bucur, Gigel Bucur si BIANCO_NERO sunt o singura persoana, e derutat rau saracul! Uite asa ajung unii sa nu mai stie nici cum ii cheama :-D.

07Ex
    Keymaster

@Giani wrote:

Oltenii oricum nu mai vad nimic. Saracu’ pacala, a dat in para, crede ca gigel_bucur, Gigel Bucur si BIANCO_NERO sunt o singura persoana, e derutat rau saracul! Uite asa ajung unii sa nu mai stie nici cum ii cheama :-D.

S-ar putea sa creada asta deoarece nu-i vine sa creada ca Sportul are mai mult de 1-2 suporteri. 😉

Cainele
    Member

Nu au oltenii un IQ la limita normalului , asa ca este de inteles ce se intampla acolo 😆

Giani
    Member

@97SiR wrote:

@Giani wrote:

S-ar putea sa creada asta deoarece nu-i vine sa creada ca Sportul are mai mult de 1-2 suporteri. 😉

Taticu’, nu credetzi ca prea ne pierdem timpul cu toate nulitatzile??? Hai mai bine sa le zicem noi ceva “de dulce” ca sa le stricam postul, si sa-i lasam sa-si etaleze in continuare efectele zaibarului.

Caz, sincer cu Pacala nu ma las pana Vadim nu ii da un Ban….. uitate pe forum sa vezi ce mi-a scris……. nici chiar asa eu ii vorbesc civilizat si el ma injura si ma jigneste in continuare si atragele atentia ca mesajele rasiale in Romania sunt interzise, fie ele si sub semnul anonimatului, asa ca in cazul de fata raspunzator pentru aceste mesaje este http://www.onlinesport.ro…... si daca nu ia masuri si nu il opresc pe acest individ timp de o saptamana macar….. am sa am grije sa le fac o plangere penala, si aici vorbesc foarte serios.

07Ex
    Keymaster

O sa vorbesc si eu cu Vadim insa sincer sa fiu saptamana asta nu am avut timp deloc. Nici pe site-ul lor nu am mai intrat deoarece nu am vrut sa-mi pierd si putinul timp pe care-l am.

Cainele
    Member

Nu va mai stricati neuronii cu toti complexatii din Oltenia , sincer mai baieti nu are nici un rost.Am observat si eu ce atitudine au…

@Cainele wrote:

Nu va mai stricati neuronii cu toti complexatii din Oltenia , sincer mai baieti nu are nici un rost.Am observat si eu ce atitudine au…

Si cine ii incurajeaza, nu te-ai prins? Vadim (nu ma refer la cel de la PRM si la cel care este administrator al forumului onlinesport)….. Giani, Florin si Ovidiu au fost avertizati pentru niste ironii….., iar Pacala pentru ca este oltean are voie sa injure si sa ejaculeze verbal pe forum si nu pateste nimic…. Rapsunsul acelui administrator pe care l-am primit este urmatorul:

Nu poti sa banezi pe cineva pentru ca este ironic. Este normal ca astfel de sentimente sa se nasca intre suporteri, intre oameni in general. Eu nu am citit ca vreunul dintre voi trei sa fi injurat. Insultat, direct sau indirect – da, insa asta face parte din viata si este dreptul oricui sa aiba astfel de reactii. Daca ma insel, da-mi un citat din injuraturi.

:D

Am din plin :) e forumul Sportul plin cun injuraturi de la acel Pacala

Cainele
    Member

Se va ocupa Cainele , cu riscul de a fi banat 😉

07Ex
    Keymaster

Eu unul am sters mesajele lui “gigel_bucur” de pe forumul oltenilor asa cum ai vrut tu.

@97SiR wrote:

Eu unul am sters mesajele lui “gigel_bucur” de pe forumul oltenilor asa cum ai vrut tu.

Eu nu am vrut sa il stergi pe al lui gigel_bucur ci pe ale mele :) Nu ai vazut ce am lasat in locul mesajelor mele :) numai tampeni….. Hai Romania!!! si asa mai departe

Gabi imi plac poezioarele tale.
    Ce zici daca nu il baneaza astia pe Pacala o comitem?

Caz uitate la administrativ pe onlinesport la topicul despre pandurii lansat de Blue sa care dintre olteni nu stiu, i-am raspuns lui Vadim mi-a cerut probe in cazul Pacala :) si am avut din plin…..

Giani
    Member

Bah poetilor, am si eu o idee. Avatarul tovarasului pacala e un taran prost cu paiu’n gura. Asta chiar trage a ploaie 😈

07Ex
    Keymaster

@George Apostol wrote:

Caz uitate la administrativ pe onlinesport la topicul despre pandurii lansat de Blue sa care dintre olteni nu stiu, i-am raspuns lui Vadim mi-a cerut probe in cazul Pacala :) si am avut din plin…..

Da, am vazut. Nu cred insa ca Vadim sa faca mare lucru deoarece el nu prea o are cu scandalurile.

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 65 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.