www.onlinesport.ro

Home Forums Miscelaneous Internet / Computer Games www.onlinesport.ro

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 65 total)
  • Author
    Ultras
    Member

Momentan nu ii mai iau in seama. Dar, nu stiu cat timp… 😈

Cainele
    Member

Eu zic sa ne purtam frumos cu tzaranii , chiar sa ne inprietenim cu ei , si apoi sa le dam o batuta romaneasca cu strigaturi cand mergem la tg. jiu.Ce ziceti???????????? 8)

Nu tata, daca Vadim nu reactioneaza pana vineri, de sambata din partea mea se declara mobilizare generala cu razboiul de rigoare :D

Ultras
    Member

Deja l-am facut pe unu’ sa injure si i-am trimis 2 PM lui Vadim. Daca pana luni nu ii da cel putin un avertisment, dezgrop coasa! 😈

Giani
    Member

@George Apostol wrote:

Nu tata, daca Vadim nu reactioneaza pana vineri, de sambata din partea mea se declara mobilizare generala cu razboiul de rigoare :D

George, the black warrior!!! ➡ ➡ 😡 ❗

OK termenul o sa fie luni

Cainele
    Member

Contati si pe mine 8)

Ultras
    Member

😈 Am provocat un avertisment pentru the lion king. Vadim l-a avertizat in urma celor 2 PM trimise de mine! Daca ii luam subtil scapam de ei in 2-3 luni. Urmatorul pe lista e Blue. 😈

Cainele
    Member

Doamne ajuta 😆

@Ultras wrote:

😈 Am provocat un avertisment pentru the lion king. Vadim l-a avertizat in urma celor 2 PM trimise de mine! Daca ii luam subtil scapam de ei in 2-3 luni. Urmatorul pe lista e Blue. 😈

Daca va continua in acest stil …. :) o facem

Baieti cred ca avem “spioni” pe forum :)

cameliu
    Member

Sa nu fie problema cu site-u legata de spioni…

07Ex
    Keymaster

In nici un caz problema nu a fost spionaj. :)

Baieti eu zic ca nu are sens sa ne mai agitam cu forumul onlinesport, eu consider ca cel mai bine este sa ma retrag….. sunt chiar penibili, mai ales Vadim care refuza efectiv sa raspunda mesajului scris de mine, dac atitudinea lor este similara celor de la Prosport care scriu numai despre echipele cu galerii mari…. o sa se intample acelasi lucru…. galeriile mici se vor retrage si ii vor lasa linistiti sa isi continue forumul oltenesc, pentru ca asta este parerea mea…. si nu au facut asa doar cu noi…..

Giani
    Member

E…e…! Ne bagam???
    NE BAGAM!!!! Inclusiv eu. Astia iar zic ca ne clonam.

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 65 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.