www.onlinesport.ro

Home Forums Miscelaneous Internet / Computer Games www.onlinesport.ro

Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 65 total)
  • Author
    07Ex
    Keymaster

@George Apostol wrote:

Baieti eu zic ca nu are sens sa ne mai agitam cu forumul onlinesport, eu consider ca cel mai bine este sa ma retrag….. sunt chiar penibili, mai ales Vadim care refuza efectiv sa raspunda mesajului scris de mine, dac atitudinea lor este similara celor de la Prosport care scriu numai despre echipele cu galerii mari…. o sa se intample acelasi lucru…. galeriile mici se vor retrage si ii vor lasa linistiti sa isi continue forumul oltenesc, pentru ca asta este parerea mea…. si nu au facut asa doar cu noi…..

Si eu cam sunt de acord cu chestia asta. Chit sa acum sunt moderator la ei pe forum nu prea ma implic deaorece nu are rost. Doar pe forumul de hochei ce mai postez din cand in cand deoarece in general sunt doar romani din strainatate care posteaza acolo.

07Ex
    Keymaster

Eu in locul vostru nu m-as mai baga ca nu are rost.

ultrasro
    Member

Va consumati nervii cu capsomanii aia…. 😯

Eu nu am de gand sa ma cert cu acei capsomani :) care au impresia ca ei sunt buricul pamantului.
    Vorba lui Silviu Brucan: “Multi dar prosti”
    Parerea mea am scris-o si la diverse. Eu personal nu am sa le mai raspund pe alte topicuri…… decat daca vor avea curajul sa scrie ceva pe la Sportul
    Mai Ovidu, cica esti rasist ca te-ai legat de jucatorii de culoare de la Craiova :), cica ar trebui sa fi avertizat ca ai avut tupeul sa scri in timpul meciului Craova vs Bihor pe forumurile Craovei si Bihorului. Si eu ar trebui sa fiu avertizat ca am avut tupeul sa cer banarea lui Pacala, sti voi cine “poetul” cu paiul in gura :)

Ultras
    Member

In timpul meciului eu am scris!

Cainele
    Member

lasati taranii , n-are rost sa va mancati neuronii cu ei

Giani
    Member

@Cainele wrote:

lasati taranii , n-are rost sa va mancati neuronii cu ei

da tata, da’ parca e misto sa-i intaratzi un pic, de exemplu sa vezi probe de folclor (se cheama asa pentru ca zboara din gura-n gura, mai ales la autor si sustinatorii acestuia) a la cacala.

Ultras
    Member

O chestie faina nascocita de Vadim! Se numeste Arena unde se pot confrunta userii intre ei in dueluri 1 la 1 (nu este permisa interventia altor utilizatori). Pana acum au fost deschise 3 dueluri Sportul – Craiova dintr-un total de 4.
    http://www.onlinesport.ro/Forum/forumdisplay.php?f=42

@Ultras wrote:

O chestie faina nascocita de Vadim! Se numeste Arena unde se pot confrunta userii intre ei in dueluri 1 la 1 (nu este permisa interventia altor utilizatori). Pana acum au fost deschise 3 dueluri Sportul – Craiova dintr-un total de 4.

Concluzia:

Se dovedeste ca suntem mai multi de unul :) o sa fie doliu pe olteni :D

Ultras
    Member

Ultras este moderatorul subforumului FC Bihor! 😈 😳

@Ultras wrote:

Ultras este moderatorul subforumului FC Bihor! 😈 😳

Felicitari tata :D

Ultras
    Member

Acum o sa am ceva de lucru. Dar, o sa ma apuc pe finalul saptamanii.

Giani
    Member

@Ultras wrote:

Jalea mare este ca am pierdut doua din trei. Alea la voturi, ca masina de vot a prazarilor lucra ca la pesedeu’, la ordin. Al treilea a fost castigat prin neprezentarea la meci a cacaliciului de McGill. Caz, e ceva de universitatea aia? macar sa stim si noi pe unde a ajuns rumegatoru’ de “ceapa laminata”.

Ultras
    Member

Sub-forum Sportul Studentesc. Primul al unei echipe din B. Moderator: Ultras.

http://www.onlinesport.ro/Forum/forumdisplay.php?f=51

07Ex
    Keymaster

Felicitari Florine! Eu nu am mai intrat la ei pe site de mult timp, de pe vremea cand cu discutiile intre noi si cei de la Pandurii. Sincer sa fiu nu am timp pentru prostii din astea.

Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 65 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.