www.sportulstudentesc.home.ro

Viewing 12 posts - 1 through 12 (of 12 total)
  • Author
    wex
    Member

Site neoficial al echipei Sportul Studentesc dedicat fanilor de oriunde.Program-Clasament-Meciuri-Echipa-Stiri.

http://www.sportulstudentesc.home.ro

dragos
    Member

este OK, felicitari!!!

Arata foarte bine situl sa-l updata-ti cu ultimele stiri cand este cazul caci avem nevoie mare de informatii.

Bafta frumos sit… sa te revedem pe forum poate si mai activ

Nu vreau sa se supere nimeni dar acest topic trebuia pus la SUPORTER

07Ex
    Keymaster

@George Apostol wrote:

Nu vreau sa se supere nimeni dar acest topic trebuia pus la SUPORTER

George, l-am mutat pe Suporter! Merci!

Cu placere

wex
    Member

:?: :?: :?: ❗ ❗ ❗

dragos
    Member

se incarca destul de greu…….dupa ce il voi vedea complet – atunci iti spun parerea mea !!!

ORICUM, FELICITARI !!!!

SPORTUL FOREVER !!!!

wex
    Member

De la inceputul campionatului incerc sa realizez acest site (http://www.sportulstudentesc.home.ro) dar inca nu arata asa cum mi-as dori de aceea apelez la ajutorul vostru.

Cred ca site-ul ar arata mult mai bine daca ar fi “garnisit” cu niscai poze (de la meciuri, cu jucatorii, cu galeria etc.). Deasemenea, si alte ingrediente ar fi bine venite: interviuri cu jucatorii, cronici ale meciurilor, programul detaliat al echipei.

Calitatea site-ului ar fi mai ridicata daca de el s-ar ocupa mai multe persoane.

Asa ca in cazul in care cineva vrea si poate fi de folos as avea mare nevoie (astept provincia).

dragos
    Member

asa cum ti-am mai scris, incerc sa te pun in legatura cu un prieten de-al meu, insa pentru inceput trebuie sa-mi spui cum te numesti (numele tau real) ca sa-i spun despre tine.
    apoi iti voi da adresa lui de e-mail si restul va priveste pe voi doi.
    SUCCESS !!!!

Blue Eyes
    Member
Viewing 12 posts - 1 through 12 (of 12 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.